Lina syntetyczna z hakiem 10 mm 10,5T - 28 m
Lina syntetyczna, długość 28m, maks. uciąg: 10,5t, średnica: 10mm;
typ liny: syntetyczna Ecoline;
kolor: niebieski; z hakiem na ucho; z kauszą
Lina syntetyczna 10 mm x 28 m, niebieska z kauszą rurową i hakiem, MBL 10,5T
Nasze liny syntetyczne są wykonane z najwyższej jakości materiału. Jest to polietylen o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej, który oferuje maksymalną wytrzymałość w połączeniu z minimalną wagą:
* 10 500 kg MBL (minimalna siła zrywająca)
* lina zakończona kauszą i hakiem
* najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi
* bardzo dobra odporność na ścieranie
* doskonała odporność na zmęczenie materiału
* dobra odporność на ściskanie
* niska rozciągliwość
* ograniczona odporność na temperaturę (temperatura topnienia 150°C)
* maksymalna temperatura pracy 70°C
* gęstość włókna 0,97: pływająca
Niska rozciągliwość lin jest bardzo korzystna w przypadkach, gdy przestrzeń do ruchu jest ograniczona, gdzie ewentualna siła dynamiczna wynikająca z naciągu może być bardzo niebezpieczna, np. dla holowników i przy cumowaniu statków z ciężkim sprzętem.
Liny z włókien HMPE są szczególnie polecane tam, gdzie ważna jest niska waga i łatwość obsługi, również w transporcie wodnym do szybkiego i bezpiecznego cumowania i holowania.
Oferowane liny syntetyczne są wykonane technologią tkania - 10 splotów (norma EN ISO 10325:2010 - typ T)
KONSTRUKCJA - lina składa się z 10 elementów, z których 5 jest splecionych zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a 5 przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Chroni to linę przed skręcaniem, co jest bardzo ważną zaletą podczas użytkowania. Do produkcji liny używana jest specjalna maszyna zawierająca 10 szpul włókien syntetycznych HMPE.
Wytrzymałością porównywalna, a w niektórych wariantach nawet przewyższająca linę stalową. Jej niezaprzeczalną zaletą jest jej waga, elastyczność i zdolność do unoszenia się na wodzie. Włókna syntetyczne są bardzo miękkie, co eliminuje ryzyko urazu podczas pracy z liną.
| Kategoria: | Liny holownicze i do wyciągarek |
|---|---|
| Waga: | 3.5 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Długość liny:: | 28m |
| Średnica:: | 10 mm |
| Siła uciągu: | 8,2t |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
