Lina syntetyczna z hakiem 10 mm 9,5t
Lina syntetyczna, długość 28m, maks. uciąg: 9,5t, średnica: 10mm;
typ liny: syntetyczna
kolor: Szary; z hakiem na ucho; z kauszą
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Lina syntetyczna 10 mm x 28 m, szara z kauszą rurową i hakiem, MBL 9,5T
Nasze liny syntetyczne są wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Jest to polietylen o bardzo wysokiej masie cząsteczkowej, który oferuje maksymalną wytrzymałość w połączeniu z minimalną wagą:
* najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi
* bardzo dobra odporność na ścieranie
* doskonała odporność na zmęczenie materiału
* dobra odporność na ściskanie
* niska rozciągliwość
* ograniczona odporność na temperaturę (temperatura topnienia 150°C)
* maksymalna temperatura pracy 70°C
* gęstość włókna 0,97: pływająca
Niska rozciągliwość lin jest bardzo korzystna w przypadkach, gdy przestrzeń do ruchu jest ograniczona, gdzie jakakolwiek siła dynamiczna powstająca podczas rozciągania może być bardzo niebezpieczna, np. przy wciągarkach, holownikach i cumowaniu statków z ciężkim sprzętem.
Liny z włókien HMPE są szczególnie polecane tam, gdzie ważna jest niska waga i łatwa obsługa, a także w transporcie wodnym do szybkiego i bezpiecznego cumowania i holowania.
Oferowane liny syntetyczne są wykonane w technologii splotu dwunastożyłowego - 12 splotów
(norma EN ISO 10325:2010 - typ T)
(norma EN ISO 10325:2010 - typ T)
KONSTRUKCJA - lina składa się z 12 splotów, z których 6 jest splecionych zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a 6 przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Chroni to linę przed skręcaniem, co jest bardzo ważną zaletą podczas użytkowania. Do produkcji liny używana jest specjalna maszyna zawierająca 12 szpul włókien syntetycznych HMPE.
Wytrzymałością porównywalna, a w niektórych wariantach nawet przewyższająca linę stalową. Jej niezaprzeczalną zaletą jest jej waga, elastyczność i zdolność do unoszenia się na wodzie. Włókna syntetyczne są bardzo miękkie, co eliminuje ryzyko urazu podczas pracy z liną.
| Kategoria: | Liny holownicze i do wyciągarek |
|---|---|
| Waga: | 3.5 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Długość liny: | 28m |
| Średnica: | 10 mm |
| Siła uciągu: | 9,5t |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
