Lina syntetyczna z hakiem 12 mm 13T
Lina syntetyczna, długość 28m, maks. siła uciągu: 13t, średnica: 12mm;
typ liny: syntetyczna
kolor: Zielony; z hakiem z okiem; z kauszą
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Porównywalna pod względem wytrzymałości, a w niektórych wariantach nawet mocniejsza niż lina stalowa. Jej niewątpliwą zaletą jest waga, elastyczność i zdolność do unoszenia się na wodzie. Włókna syntetyczne są bardzo miękkie i nie ma ryzyka zranienia podczas pracy z liną.
| Kategoria: | Liny holownicze i do wyciągarek |
|---|---|
| Waga: | 4.2 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Długość liny: | 28m |
| Średnica: | 12 mm |
| Siła uciągu: | 13t |
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
1 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
| Firma produkcyjna : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
