Lina syntetyczna z hakiem 5 mm 2,9 T
Lina syntetyczna, długość 15m, maks. siła uciągu: 2,9 t, średnica: 5mm;
typ liny: syntetyczna
kolor: szary; z hakiem z okiem; z kauszą
Lina syntetyczna 5 mm x 15 m, szara z kauszą i hakiem, MBL 2,9T
Nasze liny syntetyczne są wykonane z materiałów najwyższej jakości.
Jest to polietylen o ultrawysokiej masie cząsteczkowej, oferujący maksymalną wytrzymałość w połączeniu z minimalną wagą:
* najwyższy stosunek wytrzymałości do masy
* bardzo dobra odporność na ścieranie
* doskonała odporność na zmęczenie materiału
* dobra odporność na ściskanie
* niskie właściwości rozciągające
* ograniczona odporność temperaturowa (temperatura topnienia 150°C)
* maksymalna stała temperatura pracy 70°C
* gęstość włókna 0,97: pływająca
Niska rozciągliwość lin jest bardzo korzystna w przypadkach, gdy przestrzeń do poruszania się jest ograniczona, gdzie jakakolwiek siła dynamiczna powstająca podczas rozciągania może być bardzo niebezpieczna, np. dla wyciągarek, holowników i przy cumowaniu statków z ciężkim sprzętem.
Liny z włókien HMPE są szczególnie polecane tam, gdzie ważna jest niska waga i łatwa obsługa, również w transporcie wodnym do szybkiego i bezpiecznego cumowania i holowania.
Liny Powerline to bezkonkurencyjne liny na rynku europejskim - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!
Porównywalna pod względem wytrzymałości, a w niektórych wariantach nawet mocniejsza niż lina stalowa. Jej niewątpliwą zaletą jest waga, elastyczność i zdolność do unoszenia się na wodzie. Włókna syntetyczne są bardzo miękkie i nie ma ryzyka zranienia podczas pracy z liną.
| Kategoria: | Liny holownicze i do wyciągarek |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Długość liny: | 15 m |
| Średnica: | 5 mm |
| Siła uciągu: | 2,9t |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@odtahovevozy.eu |
