Chingă de ancorare cu ochet BEST MAXX ALU Fix XL
Chinga de ancorare de 50 mm BESTT MAXX ALU Fix XL este proiectată pentru siguranță și eficiență maximă la fixarea încărcăturii, în special la transportul vehiculelor cu jante din aluminiu. Datorită ochetului special format, este ideală pentru o prindere fermă și delicată, fără a deteriora jantele. Chinga este fabricată din materiale durabile și de înaltă calitate, care asigură o rezistență ridicată chiar și în condiții de utilizare intensă. Tehnologia inovatoare de țesere și cusăturile precise oferă o rezistență excelentă la rupere și uzură, făcând-o un mijloc de încredere pentru fixarea profesională a încărcăturii.

Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
- Material: Poliester rezistent, durabil la intemperii și radiații UV.
- Capacitate de ancorare: Capacitate mare, potrivită pentru încărcături mai grele.
- Prindere rapidă: Design inovator pentru o fixare ușoară și rapidă.
- Elemente de siguranță: Sistem încorporat pentru a spori siguranța în timpul transportului.
- Rezistență: Rezistent la umiditate, substanțe chimice și solicitări mecanice.
- Chingă practică, potrivită pentru toate tipurile de vehicule de tractare.
- Prinderea jantelor de oțel cu ajutorul cârligului.
- Asigurarea simplă a jantelor din aluminiu cu ajutorul ochetului suplimentar.
| Categorie: | Chingi Ancorare Auto |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 2.6 kg |
| Lungimea benzi: | 2,1 m fără ochet |
| Lungimea ochetului: | 0,8m /0,4m |
| Lungimea benzii la crichet: | 0,3 m+ cârlig simplu pivotant |
| Capacitate de ancorare: | 2000 daN/ 4000 daN |
| Alungire max: | 5 % |
| Standard: | EN 12195-2 |
Evaluarea produsului
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
2 evaluări
5
4
3
2
1
Lăsați un rating
Listă recenzii
| Companie producătoare : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adresă de e-mail : | info@odtahovevozy.eu |
