Coardă sintetică cu cârlig 10 mm 9,5t
Coardă sintetică, lungime 28m, tracțiune max: 9,5t, diametru: 10mm;
tip coardă: sintetică
culoare: Gri; cu cârlig cu ochi; cu rodanță
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Coardă sintetică, lungime 28m, tracțiune max: 9,5t, diametru: 10mm;
tip coardă: sintetică
culoare: Gri; cu cârlig cu ochi; cu rodanță
| Categorie: | Cabluri de remorcare și de troliu |
|---|---|
| Greutate: | 3.5 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Lungime coardă: | 28m |
| Diametru: | 10 mm |
| Forța de tracțiune: | 9,5t |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| Adresă de e-mail : | info@odtahovevozy.eu |
