Funie sintetică cu cârlig 12 mm 13T
Funie sintetică, lungime 28m, forță max. de tracțiune: 13t, diametru: 12mm;
tip funie: sintetică
culoare: Verde; cu cârlig cu ochi; cu rodanță
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Comparabilă în rezistență, iar în unele variante chiar mai puternică decât o funie de oțel. Avantajul său incontestabil este greutatea, flexibilitatea și capacitatea de a pluti pe apă. Fibrele sintetice sunt foarte moi și nu există riscul de rănire la manipularea funiei.
| Categorie: | Cabluri de remorcare și de troliu |
|---|---|
| Greutate: | 4.2 kg |
| Typ úvazku: | Syntetická lana |
| Lungime funie: | 28m |
| Diametru: | 12 mm |
| Forță de tracțiune: | 13t |
Evaluarea produsului
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
1 evaluare
5
4
3
2
1
Lăsați un rating
Listă recenzii
| Companie producătoare : | Odtahové vozy s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Za Olomouckou 4422, 796 01 Prostějov |
| Adresă de e-mail : | info@odtahovevozy.eu |
