Lampă combinată spate LED, stânga, 12-24V, 5 funcții cu semnalizator dinamic
Lampă combinată spate LED cu semnalizator dinamic, are triunghi reflectorizant încorporat.
Lampa este fabricată din plastic de înaltă calitate, rezistent la zgârieturi, variații de temperatură și radiații UV.
Garanția producătorului este de 3 ani.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Caracteristici:
lumină de frână, lumină de poziție, semnalizator, lumină de marșarier, lumină de ceață + reflector
Montaj: șuruburi, distanța între șuruburi 152 mm
Funcții: lumină de poziție, lumină de frână, semnalizator, lumină de ceață, lumină de marșarier
Clasa: IP67 (rezistent la praf și apă)
Durata de viață: 50.000 h
Cablaj:
semnalizator: verde-maro
lumină spate: verde
lumină de frână: roșu-albastru
lumină de marșarier: verde-violet
masă: negru
lumini de ceață: roșu
Aplicație:
· iluminat spate pentru mașini agricole
· iluminat spate pentru mașini de construcții
· iluminat spate pentru remorci și semiremorci
| Categorie: | Koncová světla |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Greutate: | 0.85 kg |
| EAN: | 5902135679364 |
| Tensiune: | 10-30V |
| Tip LED: | SMD LED |
| Lungime cablu: | 50 cm |
| Grad de protecție IP: | IP67 |
| Temperatură de funcționare: | de la -40 ℃ la 65 ℃ |
| Durata de viață: | 50 000 de ore |
| Dimensiuni: | 253/136/48 mm |
| Distanța între șuruburile de montaj: | 152 mm |
Evaluarea produsului
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
1 evaluare
5
4
3
2
1
