Lampă universală LED NEON cu semnalizator dinamic
Lampă spate LED cu indicator de direcție dinamic și lumină de poziție neon. Alimentare 12V-24V. Protecție IP67. Lampa este universală - pregătită pentru montaj pe partea din spate a vehiculului, pe partea stângă sau dreaptă. Datorită universalității și rezistenței bune la apă, lampa este potrivită pentru utilizare în construcții, agricultură și în special în transportul rutier. Durata de viață estimată a LED-urilor este de până la 30000 de ore.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby a výrobu odtahových vozů na zakázku
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Lampă spate LED cu indicator de direcție dinamic și lumină de poziție neon. Lampa dispune de funcții de marșarier, indicator de direcție, lumină de ceață, lumină de poziție și lumină de frână. Alimentare 12V-24V. Protecție IP67. Lampa este universală - pregătită pentru montaj pe partea din spate a vehiculului, pe partea stângă sau dreaptă.Are lumină de poziție neon. Lampa este fabricată din plastic de înaltă calitate, rezistent la zgârieturi, influențe termice și radiații UV. Dimensiunile sunt 350x130x35mm. Garanția producătorului este de 2 ani. Datorită universalității și rezistenței bune la apă, lampa este potrivită pentru utilizare în construcții, agricultură și în special în transportul rutier. Durata de viață estimată a LED-urilor este de până la 30000 de ore.
| Categorie: | Koncová světla |
|---|---|
| Greutate: | 1.2 kg |
| EAN: | 5902135673980 |
| Tensiune: | 12 /24 V |
| Protecție IP: | IP67 |
| Standarde: | E9,R3,R6,R7,R10,R23,R38 |
| Durata de viață: | 30000 Hodin |
| Dimensiuni: | 131X350X35mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
