LINEAR-C / 1300 mm 12V, COB LED, PORTOCALIU
Conceput pentru utilizare în exterior, rezistent la apă și condiții dure, LINEAR-C utilizează tehnologia COB LED de înaltă performanță și sporește efectul intensității luminii cu lentile special concepute pentru LED-uri.
Dispozitivul trebuie conectat prin unitatea de control LCB/6 LED, se pot conecta până la 6 lumini + comutatorul de control REM-02 cu schimbare de programe.
Tensiune de operare: 12V
Dimensiuni: (L x l x Î): 1300 x 37 x 38 mm
LINEAR-C, care se montează pe suprafața vehiculelor, pe partea laterală a acestora, emite o lumină de avertizare de înaltă intensitate prin tehnologia COB-LED. Datorită structurii sale impermeabile și materialului plastic din policarbonat rezistent la UV și la impact, asigură o utilizare pe termen lung în condiții de mediu dificile.
Poate fi controlat printr-un circuit electronic extern sau, opțional, ca structură activă, folosind un circuit intern. Poate fi utilizat individual sau poate funcționa sincronizat cu multe dintre propriile modele sau cu alte sisteme de avertizare marca ARMAS.
Potrivit pentru: orice tip de vehicul
Parametri tehnici:
- construcție foarte rezistentă la apă, impact, UV și condiții de mediu dure
- Corp din aluminiu
- design subțire cu dimensiuni reduse, acoperit cu o carcasă din policarbonat rezistentă la impact și de înaltă durabilitate
- sursă de lumină LED de înaltă eficiență cu un consum minim de energie
- moduri de bliț selectabile
- Funcționalitatea dispozitivului prin unitatea de control LCB/6 LED + REM-02
- variantă bicoloră (la cerere + diverse lungimi)
- montare cu șuruburi pe vehicul
- tensiune de operare 12V
- 2 ani garanție
Girofarurile sunt omologate și dețin certificate de cea mai înaltă calitate!
| Categorie: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.4 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Tip LED: | COB LED |
| Putere: | 9W |
| Dimensiune: | 1300X37X38mm |
| Temperatura de operare: | -70°C până la +40°C |
LINEAR světelné video
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresă : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| Adresă de e-mail : | info@armaselektronik.com |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | info@odtahovevozy.eu |
