LINEAR-C / 1300 mm 24V, COB LED, PORTOCALIU
Conceput pentru utilizare în exterior, rezistent la apă și condiții dure, LINEAR-C utilizează tehnologia de înaltă performanță COB LED și sporește efectul intensității luminii cu lentile special concepute pentru LED-uri.
Dispozitivul trebuie conectat prin unitatea de control LCB/6 LED, se pot conecta până la 6 lumini + comutatorul de control REM-02 cu schimbare de program.
Tensiune de operare: 24V
Dimensiuni: (L x l x Î): 1300 x 37 x 38 mm
LINEAR-C, care se montează pe suprafața vehiculelor sau pe partea laterală a vehiculului, emite o lumină de avertizare puternică folosind tehnologia COB-LED. Datorită structurii sale impermeabile, materialului plastic din policarbonat rezistent la UV și la impact, asigură o utilizare pe termen lung în condiții de mediu dificile.
Poate fi controlat de un circuit electronic extern sau, opțional, ca o structură activă folosind un circuit intern. Poate fi utilizat singur sau poate funcționa sincronizat cu multe dintre propriile modele sau cu alte sisteme de avertizare marca ARMAS.
Potrivit pentru: orice tip de vehicul
Parametri tehnici:
- construcție foarte rezistentă la apă, impact, UV și condiții de mediu dure
- Corp din aluminiu
- design subțire cu dimensiuni reduse, acoperit cu o carcasă din policarbonat rezistentă la impact și cu durabilitate ridicată
- sursă de lumină LED de înaltă eficiență cu un consum minim de energie
- moduri de bliț opționale
- Funcționalitatea dispozitivului prin unitatea de control LCB/6 LED + REM-02
- variantă bicoloră (la comandă + diverse lungimi)
- montare cu șuruburi pe vehicul
- tensiune de operare 24V
- 2 ani garanție
Girofarurile sunt omologate și au certificate de cea mai înaltă calitate!
| Categorie: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.4 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 24V |
| Typ žárovky: | LED |
| Tip LED: | COB LED |
| Putere: | 9W |
| Dimensiune: | 1300X37X38mm |
| Temperatura de operare: | +40 până la -70°C |
LINEAR světelné video
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresă : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| Adresă de e-mail : | info@armaselektronik.com |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | info@odtahovevozy.eu |
