Elektrický navijak DWT 18500 HD EN Napätie: 24V
Elektrický navijak DWT 18500 HD EN je vysokokvalitný navijak spĺňajúci požiadavky normy EN 14492. Navijak je určený na využitie v oblasti cestnej dopravy - odťahové služby, špeciálne vozidlá, hasičské vozidlá, vozidlá používané armádou, je vhodný aj na použitie na poľnohospodárskej a lesníckej technike.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
RÝCHLOSŤ NAVÍJANIA LANA A SPOTREBA ENERGIE (PRVÁ VRSTVA LANA NA BUBNI)
| ZAŤAŽENIE LANA | kg | - | 2721 | 5443 | 8389 |
| RÝCHLOSŤ LANA | m/min | 5,0 | 4,0 | 3,3 | 1,9 |
| Spotreba energie 24V | ampér | 50 | 124 | 248 | 320 |
ŤAŽNÁ SILA V ZÁVISLOSTI OD VRSTVY LANA
| VRSTVA LANA | 1 | 2 | 3 | |
| ŤAH LANA | kg | 8389 | 6450 | 5552 |
| DĹŽKA LANA NA BUBNI | m | 11 | 23,5 | 30 |
| Určené pre : | ![]() |
| Napätie: | 24V |
| Motor: | 10,5 HP |
| Ťažná sila: | 18500 lb/8389 kg |
| Prevodovka: | 3-stupňová planétová |
| Redukčný pomer: | 463:1 |
| Brzda: | dynamická |
| Dĺžka oceľového lana: | 31 m |
| Kategória: | EN 14492 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 91 kg |
| EAN: | 5903140656395 |
| Napájanie: | 24V |
| Motor: | 10,5 HP |
| Tažná síla: | 8389 kg |
| Prevodovka: | Trojstupňová planétová prevodovka |
| Prevodový pomer: | 463:1 |
| Typ brzdy: | dynamická |
| Dĺžka lana: | 31m |
| Rozměry: | 745X217X271mm |
| Rozteč montážnych skrutiek: | 365X114 mm/365X164mm |
| Hmotnosť: | 91 KG |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

