Hydraulický navijak DWHI 18500 HD EN
Dragon Winch vyvinul navijak DWHI 18500 HD EN s hydraulickým pohonom špeciálne pre inštaláciu na odťahové vozidlo, traktor alebo iné špeciálne zariadenie. Maximálne zaťaženie zariadenia je 18 500 libier, teda 8389 kg . Model je určený pre intenzívne zaťaženie pri stavebných alebo nákladných prácach.
Hydraulický navijak DWHI 18500 HD EN je v súlade s normou EN 14492-2.
Navijaky s normou EN zasielame priamo od distribútora na vašu adresu.
Dragon Winch vyvinul navijak DWHI 18500 HD EN s hydraulickým pohonom špeciálne pre inštaláciu na odťahové vozidlo, traktor alebo iné špeciálne zariadenie. Maximálne zaťaženie zariadenia je 18 500 libier, teda 8389 kg . Model je určený pre intenzívne zaťaženie pri stavebných alebo nákladných prácach.
Hydraulický navijak funguje na princípe premeny hydraulickej energie na mechanickú energiu vďaka vysokému tlaku oleja, ktorý si čerpadlo vynucuje.
Ťažná sila v závislosti od vrstvy lana:
prvá vrstva lana: 8389 kg
posledná vrstva lana: 5552 kg
Rýchlosť navíjania lana:
prvá vrstva lana: 4,4 m/min
posledná vrstva lana: 6,1 m/min
| Určené pre : | ![]() |
| Dĺžka oceľového lana : | 31 m |
| Ťažná sila : | 18500 lb/8389 kg |
| Celkové rozmery produktu (DxŠxV) : | 700 mm x 271 mm x 220 mm |
| Max. tlak oleja : | 17,5 MPa |
| Max. prietok oleja : | 60 l/min |
| Hmotnosť : | 105 kg |
| Kategória: | EN 14492 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 85 kg |
| Pohon: | hydraulický |
| Tažná síla: | 8389 kg |
| Typ brzdy: | dynamická |
| Prevodovka: | dvojstupňová planétová prevodovka |
| Dĺžka lana: | 31m |
| Maximálny tlak oleja: | 17.5MPa |
| Maximálny prietok oleja: | 60 lúmin |
| Rozmery: | 700x271x220 mm |
| Váha: | 105 kg |
| Normy: | plná shoda s EN 14492-2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresa : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| E-mail : | balice@dragonwinch.com |


