Kompresor 12V Dragon Winch DWK-S LED prietok 60l/min
Vzduchový kompresor, ktorý môžete mať kdekoľvek so sebou. S týmto kompresorom nahustíte kolesá automobilov, bicyklov aj motocyklov. Rovnako tak poslúži na nahustenie športového náradia alebo aj hračiek.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Vzduchový kompresor má LED svetlo, a tak s ním môžete pracovať aj za tmy. Je malý (25,5x10x21 cm), skladný a ľahko prenosný. Dá sa tak využiť najmä na rôzne autovýlety, kempovanie atp. Vďaka svorkám je možné kompresor pripojiť na autobatériu (12V).
| Kategória: | Kompresory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5903140650812 |
| Napätie: | 12V |
| Maximálny prúd: | 23 Amp |
| Maximálny tlak: | 150 PSI / 10,3bar |
| Kapacita: | 60l / min |
| Doba nepretržitej prevádzky: | max. 15 minút |
| Hmotnost: | 3kg |
| LED osvetlenie: | 5 diód |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresa : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| E-mail : | balice@dragonwinch.com |
