Kompresor 12V Dragon Winch DWK-TRUCK prietok 100l/min
Dragon Winch DWK Truck je vzduchový kompresor, ktorý by nemal chýbať v žiadnej dielni alebo aj domácnosti. Kompresor má manometer a možno ním tak bezpečne nahustiť pneumatiky automobilov, bicyklov, motocyklov alebo aj rôzne športové náradie či matrace.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Vďaka svorkám je možné kompresor pripojiť na 12V autobatériu. Rozmery kompresora: 340 x 150 x 225 mm.
| Kategória: | Kompresory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 5903140650799 |
| Napätie: | 12 V |
| Maximálny prúd: | 45 Amp |
| Maximálny tlak: | 150 PSI / 10,3 bar |
| Kapacita: | 100 l / min |
| Doba nepretržitej prevádzky: | 15 min |
| Hmotnosť: | 7,35 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dragon winch |
|---|---|
| Adresa : | ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice (koło Krakowa) tel. (12) 412 20 90; 608 427 742 |
| E-mail : | balice@dragonwinch.com |
