Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Majákové rampy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Napětí: | 10 - 36 V |
| Délka: | 1850 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Výkon: | 150W při 12V / 280W při 24V |
| Krytí IP: | IP6K9K |
| EMC: | ECE R10 + CISPR 25 class 3 |
| ECE: | ECE R65 (TA1 or TB1) |
| SAE: | SAE Class 1 |
| Doplňková výbava majáku:: | 2x koncová/brzdová světla/směrovky, 4x zadní pracovní světla, 2x obrysová světla |
Profi majáková rampa vyrobní možnosti
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED silniční světlomet má funkce: denní jízda, dálková světla. Disponuje16 LED diodami a má svítivost 5800 LM. Spotřeba tohoto dálkového světlometu je 11,8W / 58W. Světlomet má...
Podobné produkty
LED výstražná majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, dvě úrovně intenzity, den a noc, ovládací panel. Má 108 LED diod, příkon 74 W. Jedná se o certifikovaný...
Tato majáková rampa má zcela novou a inovativní LED technologii a moderní, aerodynamický design. Zároveň poskytuje velmi jasné světlo, přičemž nejsou vidět jednotlivé LEDky, ale...
Oranžová majáková rampa má LED výstražný paprsek. Rampa má certifikaci ECE R10, voděodolnost IP68. Délka kabelu je 1,5 m. Napětí 12 / 24 / 33V.
Výstražná majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, 4 střídavé bliknutí. Majáková rampa obsahuje ovládací panel, kterám je možné měnit záblesky nebo je i vypnout....
Světelná šipka s elektrickým zvedáním
Svetelný výkon schválený R65. Extra plochý a aerodynamický dizajn. Najlepšia kvalita výrobcu vo svojej triede. Ultra robustný polykarbonát. Svetelná lišta STELLAR dopĺňa náš...
Tato majáková rampa má tyto funkce: 4 výstražná bliknutí, dvě úrovně intenzity, den a noc. Je k ní ovládač. Má 252 LED diod a příkon 122 W. Rampa je certifikovaná podle norem...
Svetelný výkon schválený R65. Extra plochý a aerodynamický dizajn. Najlepšia kvalita výrobcu vo svojej triede. Ultra robustný polykarbonát. Svetelná lišta STELLAR dopĺňa náš...
