FLARE Majáková rampa 1230 mm, 42 LED, 12/24V, MODRÁ-ČERVENÁ
Maják s modro-červeným svetlom, vybavený 42 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla.
Vysoká odolnosť s tenkým dizajnom, funkcia prepínania režimu blesku.
Prevádzkové napätie 12-24V.
Rozmery: (D x Š x V): 1230x 300 x 50 mm
Maják s hliníkovým telom, odolný voči vysokým nárazom a rýchlostiam na použitie v extrémnych podmienkach prostredia.
Vhodné pre: záchranné služby, cestnú a diaľničnú políciu, hasičské a požiarne jednotky a energetickú pohotovosť - dĺžka rampy 123 cm je vhodná pre stredne veľké vozidlá (osobné automobily, SUV a dodávky).
>> DODÁVANÉ VRÁTANE MONTÁŽNEJ SADY, OVLÁDANIA A KABELÁŽE <<
Technické parametre:
- konštrukcia vysoko odolná voči vode, nárazu, UV a drsným podmienkam prostredia
- tenké hliníkové telo a nárazuvzdorný polykarbonátový obal s vysokou životnosťou
- ultra-plochý lúč - iba 50 mm vysoký!
- svetlo vyžarujúce v každom smere - 360 °s minimálnou spotrebou energie
- svetelné varovanie v rôznych zábleskových režimoch (cestovný režim-tempomat, smer premávky, výstražná funkcia atď.)
- skrutková montáž na vozidlo
- prevádzkové napätie 12-24V
- 2 roky záruka
Majáky sú homologizované a majú certifikáty najvyššej kvality!
| Kategória: | Majákové rampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| Barva světla: | Červená, Modrá, Modro - červená |
| Délka majákové rampy: | 1230 mm |
| Napětí: | 12V, 24V, 12/24V |
| Typ žárovky: | LED |
| Prevádzková teplota: | -40°C-+70°C |
| Normy: | ECE R10,ECE R65,EMC |
| Krytie IP: | IP65 |
| Rozmer: | 1230X300X50mm |
| Počet LED diód: | 42 |
| Montáž: | skrutky, upínací držiak |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresa : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@odtahovevozy.eu |
