LINEAR-C / 527 mm 12V, COB LED, ORANŽOVÝ
Navrhnuté pre vonkajšie použitie, odolné voči vode a drsným podmienkam , LINEAR-C využíva vysokovýkonnú COB LED technológiu a zvyšuje účinok intenzity svetla s šošovkami špeciálne navrhnutými pre LED.
Zariadenie musí byť spojené pomocou riadiacej jednotky LCB/6 LED, je možné zapojiť až 6 svetiel + ovládací vypínač REM-02 so zmenou programov.
Prevádzkové napätie: 12V
Rozmery: (D x Š x V): 527 x 37 x 38 mm
LINEAR-C, ktorý sa montuje na povrch vozidiel, bočnú plochu vozidla, vysiela vysoké výstražné svetlo technológiou COB-LED. Vďaka svojej vodeodolnej štruktúre, UV a nárazuvzdornému polykarbonátovému plastovému materiálu poskytuje dlhodobé použitie v náročných podmienkach prostredia.
Je možné ho ovládať externým elektronickým obvodom, ako aj voliteľnou možnosťou s aktívnou štruktúrou pomocou vnútorného obvodu. Môže byť použitý samostatne, alebo môže pracovať synchrónne s mnohými vlastnými modelmi alebo s inými výstražnými systémami značky ARMAS.
Vhodné pre: akýkoľvek typ vozidiel
Technické parametre:
- konštrukcia vysoko odolná voči vode, nárazu, UV a drsným podmienkam prostredia
- Hliníkové telo
- tenký dizajn s malou veľkosťou, krytý nárazuvzdorným polykarbonátovým obalom s vysokou životnosťou
- vysoko účinný LED zdroj svetla s minimálnou spotrebou energie
- voliteľné režimy záblesku
- Funkčnosť zariadenia pomocou riadiacej jednotky LCB/6 LED + REM-02
- dvojfarebný variant (na objednávku + rôzne dĺžky)
- skrutková montáž na vozidlo
- prevádzkové napätie 12V
- 2 roky záruka
Majáky sú homologizované a majú certifikáty najvyššej kvality!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Typ LED: | COB LED |
| Rozmer: | 527X37X38mm |
| Prevádzková teplota: | -70°C až +40°C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresa : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@odtahovevozy.eu |
Súvisiaci tovar
Ovládacia riadiaca jednotka svetelných zariadení produktov ARMAS 12/24V. Modelové rady: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE a PULSE XL
Ovládací vypínač 12/24 V s funkciou ON/OFF a prepínaním jednotlivých módov ARMAS Ovládanie ON/OFF + FLASH je zariadenie určené na jednoduché a spoľahlivé ovládanie...
Maják PICO orange flex má funkciu 3 výstražných zábleskov. Má 18 LED diód a spotrebu 27W. Maják je certifikovaný podľa noriem ako ECE R65, ECE R10. Maják je namontovaný na...
Núdzový magnetický LED maják V16 – Špičková bezpečnosť s geolokáciou pre Španielsko Tento núdzový magnetický LED maják V16 je revolučným prvkom pasívnej bezpečnosti, ktorý je...
Maják má oranžovou barvu a funkci 3 výstražných záblesků. Má 18 LED diod a spotřebu 27W. Maják je certifikovaný podle norem ECE R65, ECE R10. Je namontován na magnetu. Délka...
Kompaktný výstražný LED maják Vignal PEGASUS – 3 funkcie (9W) Hľadáte spoľahlivé a priestorovo nenáročné riešenie na označenie vášho vozidla? Profesionálny oranžový LED maják...
Výstražný maják Pico LED - rýchle a spoľahlivé upozornenie na riziko V situáciách, keď sa pracuje pri ceste, v areáli alebo na stavbe, býva najväčším problémom jediné, okolie...
Valcový maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 6 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých...
Profesionální LED maják, odolný proti nárazu, otřesům, nízkým i vysokým teplotám. Má 3 metry dlouhý kabel.
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Gumené tesnenie pod LED maják PEGASUS – Na vyrovnanie sklonu Potrebujete namontovať výstražný LED maják na strechu so sklonom, ale chcete zachovať jeho vodorovnú polohu? Toto...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 12 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Podobné produkty
LED výstražné svetlo je ideálnym riešením na zvýšenie bezpečnosti na cestách. Obsahuje 18 výkonných LED diód s výkonom 18 W a ponúka tri režimy blikania. Vďaka krytiu IP65 je...
Táto stroboskopická lampa má certifikáciu ECE R65, ECE R10.
Výstražné LED stroboskopy – prečo sú nevyhnutné pre vašu bezpečnosť na ceste? Pracujete s autom pri krajnici, prevážate rozmerný náklad alebo sa len potrebujete pohybovať po...
