maxiPULSE 12V, 12 LED, BIELE SVETLO
Zábleskový maják s bielym svetlom, vybavený 12 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla.
maxiPULSE je určený na montáž na zadnú stranu rolety alebo bočný povrch vozidiel.
Zariadenie musí byť spojené pomocou riadiacej jednotky LCB/6 LED, je možné zapojiť až 6 svetiel + ovládací vypínač REM-02 so zmenou programov.
Prevádzkové napätie: 12V
Rozmery (D x Š x V): 176 x 77 x 29 mm
MaxiPULSE, ktorý sa montuje na povrch vozidiel, bočnú plochu vozidla, vysiela vysoké výstražné svetlo s 2 radmi po 12 LED. Vďaka svojej vodoodolnej štruktúre, UV a nárazuvzdornému polykarbonátovému plastovému materiálu poskytuje dlhodobé použitie v náročných podmienkach prostredia.
Je možné ho ovládať externým elektronickým obvodom, tak voliteľnou možnosťou s aktívnou štruktúrou pomocou vnútorného obvodu. Môže byť použitý samostatne, alebo môže pracovať synchrónne s mnohými vlastnými modelmi alebo s inými výstražnými systémami značky ARMAS.
Vhodné pre: akýkoľvek typ vozidiel
Technické parametre:
- konštrukcia vysoko odolná voči vode, nárazu, UV a drsným podmienkam prostredia
- tenký dizajn s malou veľkosťou, krytý nárazuvzdorným polykarbonátovým obalom s vysokou životnosťou
- vysoko účinný LED zdroj svetla s minimálnou spotrebou energie
- voliteľné režimy záblesku
- Funkčnosť zariadenia pomocou riadiacej jednotky LCB/6 LED + REM-02
- funkcia manuálneho stmievania
- dvojfarebný variant (na objednávku)
- skrutková montáž na vozidlo
- prevádzkové napätie 12 V
- 2 roky záruka
Majáky sú homologované a majú certifikáty najvyššej kvality!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Barva světla: | Bílá |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Prevádzková teplota: | +40- -70°C |
| Počet LED diód: | 12 |
| Napätie: | 3W |
| Normy: | ECE R10,R65 |
| Krytie IP: | IP65 |
| Rozmery: | 176X77X29mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresa : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@odtahovevozy.eu |
Súvisiaci tovar
Ovládacia riadiaca jednotka svetelných zariadení produktov ARMAS 12/24V. Modelové rady: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE a PULSE XL
Ovládací vypínač 12/24 V s funkciou ON/OFF a prepínaním jednotlivých módov ARMAS Ovládanie ON/OFF + FLASH je zariadenie určené na jednoduché a spoľahlivé ovládanie...
Núdzový magnetický LED maják V16 – Špičková bezpečnosť s geolokáciou pre Španielsko Tento núdzový magnetický LED maják V16 je revolučným prvkom pasívnej bezpečnosti, ktorý je...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 12 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých režimov...
Profesionálny LED maják, odolný proti nárazom, otrasom, nízkym aj vysokým teplotám. Má 3 metre dlhý kábel.
Mobilný magnetický LED maják Vignal PEGASUS s prísavkou – 3 funkcie (9W) Hľadáte maximálnu flexibilitu bez nutnosti vŕtania do karosérie? Profesionálny magnetický LED maják...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 6 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých...
Maják PICO orange flex má funkciu 3 výstražných zábleskov. Má 18 LED diód a spotrebu 27W. Maják je certifikovaný podľa noriem ako ECE R65, ECE R10. Maják je namontovaný na...
Valcový maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých...
Kompaktný výstražný LED maják Vignal PEGASUS – 3 funkcie (9W) Hľadáte spoľahlivé a priestorovo nenáročné riešenie na označenie vášho vozidla? Profesionálny oranžový LED maják...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 12 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Gumené tesnenie pod LED maják PEGASUS – Na vyrovnanie sklonu Potrebujete namontovať výstražný LED maják na strechu so sklonom, ale chcete zachovať jeho vodorovnú polohu? Toto...
Podobné produkty
LED výstražné svetlo je ideálnym riešením na zvýšenie bezpečnosti na cestách. Obsahuje 18 výkonných LED diód s výkonom 18 W a ponúka tri režimy blikania. Vďaka krytiu IP65 je...
Navrhnuté pre vonkajšie použitie, odolné voči vode a drsným podmienkam, LINEAR-C využíva vysoko výkonnú COB LED technológiu a zvyšuje účinok intenzity svetla so šošovkami...
Zábleskové (strobo) světlo má certifikace ECE R10, ECE R65. Ochrana proti vlhkosti je IP65.
LED zábleskové svietidlo je vysoko kvalitný produkt, ktorý spĺňa normy ECE R10 a R65. Je vybavené 18 LED diódami, ktoré poskytujú jasné a čisté svetlo. Vďaka prísavkám je...
LED výstražné svetlo je ideálnym riešením na zvýšenie bezpečnosti na cestách. Obsahuje 18 výkonných LED diód s výkonom 18 W a ponúka tri režimy blikania. Vďaka krytiu IP65 je...
Zábleskový maják má certifikaci ECE R10, ECE R65. Ochrana před vlhkostí je IP67-
Zábleskový maják s 6ti LED diodami má certifikaci ECE R10, ECE R65. Odolnost proti vodě IP67.
