Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Kulaté |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135677971 |
| Napětí: | 10-30V |
| Výkon: | 24W |
| Krytí IP: | IP68, IP69K |
| Jas: | 1920 Lm |
| ? Barva světla: | 5700K |
| Počet LED diod: | 24 |
| Typ LED: | OSRAM |
| Životnost: | 50 000 h |
| Normy: | E9, R10, CE |
| Rozměry: | 82/82/48 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
A 18xLED-es LED munkalámpa munkaszóró (szórt fény) funkcióval rendelkezik, és ellenáll a 15G RMS 24-2000HZ rezgéseknek. 18 LED-del és 2800 LM fényerővel rendelkezik....
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
30x LED négyszögletes munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 30 LED-del és 3800 LM-mel rendelkezik. A feszültség 12 V/24 V. Vízállósága IP67, ami 1,5...
Négyszögletes 16x LED munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 16 LED-del rendelkezik és 2400 LM fényerőt biztosít. A feszültség 12 V/24 V.
Maximális láthatóság a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpával Ezt a strapabíró négyzet alakú LED munkalámpát a legigényesebb körülményekre tervezték, ahol megbízható...
Hasonló termékek
Tato kompaktní kulatá pracovní lampa (pouzdro typu SLIM) disponuje vypínačem ON/ OFF. Má 24 LED, svítivost 3600 LM a spotřebu 24W. Světlo je certifikované podle normy jako ECE...
Kulatá LED světlo má 4 LED diody, svítivost 1600 LM a spotřebu 16 W. Disponuje certifikací ECE R10. Délka kabelu je 0,3m. Napětí je 12V / 24V.
