Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Kulaté |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.55 kg |
| Napětí: | 9-30V |
| Výkon: | 36 W |
| Počet LED diod: | 36 LG LED |
| Svítivost: | 3600 LM |
| Barva světla: | 5700 K neutrální bílé světlo |
| Dosah: | až 200 m |
| Typ svělta: | rozpýlené |
| Krytí IP: | IP68/IP69K |
| Homologace: | E9, R10, CE |
| Životnost: | 50 000 h |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
| 1 Lux na dálku: | 54 m |
| Rozměry: | 110/142/47mm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
A LED „szórt fényű” munkalámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 4 LED diódát tartalmaz, fényereje 1000 LM. Fogyasztása 16W. A munkalámpa az ECE R10 szabvány szerint tanúsított....
Szögletes munkalámpa fókuszált lencsével, hideg szín 6000K. Univerzális feszültséggel rendelkezik 10-30 V.Fényáram: 1800 LM Fénytávolság: akár 225 m Vízállósági osztály: IP67...
A 18xLED-es LED munkalámpa munkaszóró (szórt fény) funkcióval rendelkezik, és ellenáll a 15G RMS 24-2000HZ rezgéseknek. 18 LED-del és 2800 LM fényerővel rendelkezik....
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa,...
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. A minőségi kivitelezés a fényszórót busz- és...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
30x LED négyszögletes munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 30 LED-del és 3800 LM-mel rendelkezik. A feszültség 12 V/24 V. Vízállósága IP67, ami 1,5...
Munkalámpa 10 LED diódával és 15 W teljesítménnyel. Fényárama 1500 lumen, és az ECE szabványok szerint tanúsított. A lámpa méretei 345x315x260 mm, súlya 500 g, beleértve a 20...
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Felhasználása elsősorban a hajózásban, építőipari és...
Hasonló termékek
Tato kompaktní kulatá pracovní lampa (pouzdro typu SLIM) disponuje vypínačem ON/ OFF. Má 24 LED, svítivost 3600 LM a spotřebu 24W. Světlo je certifikované podle normy jako ECE...
Kiváló minőségű kerek munkalámpa 60 LED 60W, amely a CISPR25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. A fényszóró minőségi kivitelezésének...
Kulatá LED světlo má 4 LED diody, svítivost 1600 LM a spotřebu 16 W. Disponuje certifikací ECE R10. Délka kabelu je 0,3m. Napětí je 12V / 24V.
