Semmilyen termékleírás nem érhető el
| Kategória: | Kulaté |
|---|---|
| Jótállás: | 3 év |
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5902135675083 |
| Napětí: | 9-30V |
| Výkon: | 10 W |
| Počet LED diod: | 1 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svítivost: | 800 LM |
| Barva světla: | 5700 K |
| Dosah: | až 200 m |
| Typ svělta: | rozpýlené |
| Krytí IP: | IP68/IP69K |
| Homologace: | E9, R10, CE, ROHS |
| Životnost: | 50 000 h |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Kapcsolódó termékek
A négyszögletes LED lámpa funkciói: munkalámpa, szúrófény. A munkalámpa 9 LED-del rendelkezik, fényereje 1430 LM. A teljesítményfelvétel 24W. A munkalámpa az ECE R10 szabvány...
Vékony LED munkalámpa 2 x narancssárga LED helyzetjelző csíkkal.
A LED „szórt fényű” munkalámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 4 LED diódát tartalmaz, fényereje 1000 LM. Fogyasztása 16W. A munkalámpa az ECE R10 szabvány szerint tanúsított....
30x LED négyszögletes munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 30 LED-del és 3800 LM-mel rendelkezik. A feszültség 12 V/24 V. Vízállósága IP67, ami 1,5...
Kiváló minőségű szögletes munkalámpa, amely a CISPR 25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát.Kiváló minőségű téglalap alakú munkalámpa,...
Nagy teljesítményű, négyzet alakú munkalámpa RF-interferencia nélkül, a CISPR 25 Class 4 zajcsökkentésnek köszönhetően. Nyomásálló mosással szemben, 5700K színhőmérséklettel....
Négyszögletes 16x LED munkalámpa kapcsolóval. A lámpa funkciói: munkalámpa, szórt fény. 16 LED-del rendelkezik és 2400 LM fényerőt biztosít. A feszültség 12 V/24 V.
Ez a termék a következő funkciókkal rendelkezik: munkalámpa, szórt fény. 8 LED-del és 1608 LM fényerővel rendelkezik. A fogyasztás 27 W. Ez a munkalámpa az ECE R10 szabvány...
A 18xLED-es LED munkalámpa munkaszóró (szórt fény) funkcióval rendelkezik, és ellenáll a 15G RMS 24-2000HZ rezgéseknek. 18 LED-del és 2800 LM fényerővel rendelkezik....
Hasonló termékek
Kulatá LED světlo má 4 LED diody, svítivost 1600 LM a spotřebu 16 W. Disponuje certifikací ECE R10. Délka kabelu je 0,3m. Napětí je 12V / 24V.
Kiváló minőségű kerek munkalámpa 60 LED 60W, amely a CISPR25 osztály 4 zajcsökkentésnek köszönhetően nem okoz rádióinterferenciát. A fényszóró minőségi kivitelezésének...
Tato kompaktní kulatá pracovní lampa (pouzdro typu SLIM) disponuje vypínačem ON/ OFF. Má 24 LED, svítivost 3600 LM a spotřebu 24W. Světlo je certifikované podle normy jako ECE...
