LINEAR-C / 1300 mm 12V, COB LED, POMARAŃCZOWY
Zaprojektowany do użytku zewnętrznego, odporny na wodę i trudne warunki, LINEAR-C wykorzystuje wysokowydajną technologię COB LED i zwiększa intensywność światła dzięki soczewkom specjalnie zaprojektowanym dla diod LED.
Urządzenie musi być podłączone za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED, można podłączyć do 6 świateł + przełącznik sterujący REM-02 ze zmianą programów.
Napięcie robocze: 12V
Wymiary: (dł. x szer. x wys.): 1300 x 37 x 38 mm
LINEAR-C, montowany na powierzchni pojazdów lub bocznej części pojazdu, emituje intensywne światło ostrzegawcze dzięki technologii COB-LED. Dzięki wodoodpornej konstrukcji oraz materiałowi z poliwęglanu odpornemu na promieniowanie UV i uderzenia, zapewnia długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach środowiskowych.
Może być sterowany za pomocą zewnętrznego obwodu elektronicznego lub opcjonalnie jako aktywna struktura z wykorzystaniem wewnętrznego obwodu. Może być używany samodzielnie lub pracować synchronicznie z wieloma własnymi modelami lub z innymi systemami ostrzegawczymi marki ARMAS.
Nadaje się do: każdego typu pojazdu
Parametry techniczne:
- konstrukcja wysoce odporna na wodę, uderzenia, promieniowanie UV i trudne warunki środowiskowe
- Aluminiowa obudowa
- smukła konstrukcja o niewielkich rozmiarach, osłonięta odporną na uderzenia obudową z poliwęglanu o wysokiej trwałości
- wysokowydajne źródło światła LED o minimalnym zużyciu energii
- możliwość wyboru trybów błysku
- Funkcjonalność urządzenia za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED + REM-02
- wariant dwukolorowy (na zamówienie + różne długości)
- montaż na pojeździe za pomocą śrub
- napięcie robocze 12V
- 2 lata gwarancji
Lampy ostrzegawcze są homologowane i posiadają certyfikaty najwyższej jakości!
| Kategoria: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.4 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Typ LED: | COB LED |
| Moc: | 9W |
| Wymiary: | 1300X37X38mm |
| Temperatura pracy: | -70°C do +40°C |
LINEAR světelné video
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adres : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adres przedstawiciela UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | info@odtahovevozy.eu |
