midiPULSE 24V, 6 LED, POMARAŃCZOWY
Lampa stroboskopowa z pomarańczowym światłem, wyposażona w 6 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności emitowanego światła, o smukłej konstrukcji i niewielkich rozmiarach.
Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do montażu na częściach okiennych pojazdów, po bokach tablic rejestracyjnych lub pod lusterkami, lub w dowolnym miejscu na zewnątrz.
Urządzenie musi być podłączone za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED, można podłączyć do 6 świateł + przełącznik sterujący REM-02 ze zmianą programów.
Napięcie robocze: 24V
Wymiary: (dł. x szer. x wys.): 165 x 28 x 20 mm
Lampa ostrzegawcza krawędzi pojazdu z aluminiowym korpusem, emitująca intensywne światło ostrzegawcze.
midiPULSE może być używana samodzielnie lub działać synchronicznie z wieloma innymi systemami ostrzegawczymi.
Nadaje się do: każdego typu pojazdu
Parametry techniczne:
- konstrukcja wysoce odporna na wodę, uderzenia, promieniowanie UV i trudne warunki środowiskowe
- smukła konstrukcja o niewielkich rozmiarach, osłonięta odporną na uderzenia obudową z poliwęglanu o wysokiej trwałości
- wysoce wydajne źródło światła LED o minimalnym zużyciu energii
- wybieralne tryby błysku
- Funkcjonalność urządzenia za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED + REM-02
- funkcja ręcznego ściemniania
- montaż na pojeździe za pomocą śrub
- napięcie robocze 24V
- 2 lata gwarancji
Lampy posiadają homologację i certyfikaty najwyższej jakości!
| Kategoria: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.1 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 24V |
| Typ žárovky: | LED |
| Liczba diod LED: | 6 |
| Napięcie: | 3W |
| Normy: | ECE R10,R65 |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Wymiary: | 165X28X20mm |
| Temperatura pracy: | +40- -70°C |
| Podłączenie: | kabel |
| Montaż: | śruby |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adres : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adres przedstawiciela UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | info@odtahovevozy.eu |
Produkty powiązane
Przełącznik sterujący 12/24 V z funkcją WŁ/WYŁ i przełączaniem trybów Sterowanie ARMAS WŁ/WYŁ + FLASH to urządzenie przeznaczone do prostego i niezawodnego sterowania...
Jednostka sterująca do urządzeń oświetleniowych produktów ARMAS 12/24V. Serie modeli: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE i PULSE XL
Lampa ostrzegawcza z pomarańczowym światłem, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Trwała konstrukcja, prosta...
Profesjonalna lampa ostrzegawcza LED, odporna na uderzenia, wstrząsy oraz niskie i wysokie temperatury. Posiada kabel o długości 3 metrów.
Lampa ostrzegawcza ze światłem pomarańczowym, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności. Wytrzymała konstrukcja, prosta instalacja, opcjonalna możliwość...
Lampa ostrzegawcza (kogut) z pomarańczowym światłem, wyposażona w 18 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Wytrzymała konstrukcja, prosty...
Lampa ostrzegawcza Pico LED - szybkie i niezawodne ostrzeganie o ryzyku W sytuacjach, gdy pracuje się przy drodze, na terenie zakładu lub na budowie, największym problemem bywa...
Cylindryczna lampa ostrzegawcza z pomarańczowym światłem, wyposażona w 18 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Wytrzymała konstrukcja, prosta instalacja,...
Lampa ostrzegawcza (kogut) jest koloru pomarańczowego i posiada funkcję 3 błysków ostrzegawczych. Ma 18 diod LED i pobór mocy 27W. Lampa jest certyfikowana zgodnie z normami ECE...
Kompaktowa lampa ostrzegawcza LED Vignal PEGASUS – 3 funkcje (9W) Szukasz niezawodnego i kompaktowego rozwiązania do oznakowania swojego pojazdu? Profesjonalna pomarańczowa...
Lampa ostrzegawcza z pomarańczowym światłem, wyposażona w 6 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Trwała konstrukcja, prosta...
Mobilna magnetyczna lampa ostrzegawcza LED Vignal PEGASUS z przyssawką – 3 funkcje (9W) Szukasz maksymalnej elastyczności bez konieczności wiercenia w karoserii? Profesjonalna...
Lampa ostrzegawcza PICO pomarańczowa flex posiada funkcję 3 błysków ostrzegawczych. Wyposażona jest w 18 diod LED i ma pobór mocy 27W. Lampa posiada certyfikaty zgodne z normami...
Gumowa uszczelka pod lampę LED PEGASUS – Do wyrównania nachylenia Potrzebujesz zamontować lampę ostrzegawczą LED na pochyłym dachu, ale chcesz zachować jej poziomą pozycję? Ta...
Podobne produkty
Zábleskové (strobo) světlo má certifikace ECE R10, ECE R65. Ochrana proti vlhkosti je IP65.
Ta lampa stroboskopowa posiada certyfikaty ECE R65, ECE R10.
Ostrzegawcze stroboskopy LED – dlaczego są niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa na drodze? Pracujesz samochodem na poboczu, przewozisz ładunek gabarytowy czy po prostu musisz...
Niewidoczne zagrożenie dobiega końca – dlaczego Twoje pojazd potrzebuje małej białej lampy stroboskopowej 4x LED W dzisiejszym gęstym ruchu i na nieprzejrzystych placach pracy...
7-calowa lampa drogowa LED z podwójnym światłem pozycyjnym, 60W Lampa drogowa LED o mocy 60W i rozmiarze 7 cali z serii BLACK OFF ROAD z pewnością zachwyci ulepszonymi...
Zaprojektowany do użytku zewnętrznego, odporny na wodę i trudne warunki, LINEAR-C wykorzystuje wysokowydajną technologię COB LED i zwiększa intensywność światła dzięki soczewkom...
Lampa stroboskopowa z białym światłem, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. maxiPULSE jest przeznaczony do montażu z tyłu rolety lub na...
