LINEAR-C / 1300 mm 24V, COB LED, POMARAŃCZOWY
Zaprojektowany do użytku zewnętrznego, odporny na wodę i trudne warunki, LINEAR-C wykorzystuje wysokowydajną technologię COB LED i zwiększa intensywność światła dzięki soczewkom specjalnie zaprojektowanym dla diod LED.
Urządzenie musi być podłączone za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED, można podłączyć do 6 lamp + przełącznik sterujący REM-02 ze zmianą programów.
Napięcie robocze: 24V
Wymiary: (Dł x Szer x Wys): 1300 x 37 x 38 mm
LINEAR-C, montowany na powierzchni pojazdów lub na bocznej powierzchni pojazdu, emituje silne światło ostrzegawcze w technologii COB-LED. Dzięki swojej wodoodpornej konstrukcji, materiałowi z poliwęglanu odpornemu na promieniowanie UV i uderzenia, zapewnia długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach środowiskowych.
Może być sterowany za pomocą zewnętrznego obwodu elektronicznego lub opcjonalnie jako aktywna struktura z wykorzystaniem obwodu wewnętrznego. Może być używany samodzielnie lub może pracować synchronicznie z wieloma własnymi modelami lub innymi systemami ostrzegawczymi marki ARMAS.
Odpowiedni dla: każdego typu pojazdu
Parametry techniczne:
- konstrukcja o wysokiej odporności na wodę, uderzenia, promieniowanie UV i trudne warunki środowiskowe
- Aluminiowy korpus
- smukła konstrukcja o niewielkich rozmiarach, osłonięta odporną na uderzenia osłoną z poliwęglanu o wysokiej trwałości
- wysokowydajne źródło światła LED o minimalnym zużyciu energii
- opcjonalne tryby błysku
- Funkcjonalność urządzenia za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED + REM-02
- wariant dwukolorowy (na zamówienie + różne długości)
- montaż na pojeździe za pomocą śrub
- napięcie robocze 24V
- 2 lata gwarancji
Lampy ostrzegawcze są homologowane i posiadają certyfikaty najwyższej jakości!
| Kategoria: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.4 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 24V |
| Typ žárovky: | LED |
| Typ diody LED: | COB LED |
| Moc: | 9W |
| Wymiar: | 1300X37X38mm |
| Temperatura pracy: | +40 do -70°C |
LINEAR světelné video
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adres : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adres przedstawiciela UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | info@odtahovevozy.eu |
