midiPULSE 12V, 6 LED, POMARAŃCZOWY, PRZEZROCZYSTA OSŁONA
Lampa stroboskopowa z pomarańczowym światłem, wyposażona w 6 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia, o smukłej konstrukcji i niewielkich rozmiarach.
Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie nadaje się do montażu na szybach pojazdów, po bokach tablicy rejestracyjnej, pod lusterkami lub w dowolnym miejscu na zewnątrz.
Urządzenie musi być podłączone za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED, można podłączyć do 6 lamp + przełącznik sterujący REM-02 ze zmianą programów.
Napięcie robocze: 12V
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 165 x 28 x 20 mm
Lampa ostrzegawcza krawędzi pojazdu z aluminiowym korpusem, emitująca intensywne światło ostrzegawcze.
midiPULSE może być używana samodzielnie lub pracować synchronicznie z wieloma innymi systemami ostrzegawczymi.
Odpowiedni dla: każdego typu pojazdu
Parametry techniczne:
- konstrukcja o wysokiej odporności na wodę, uderzenia, promieniowanie UV i trudne warunki środowiskowe
- smukła konstrukcja o niewielkich rozmiarach, osłonięta odporną na uderzenia obudową z poliwęglanu o wysokiej trwałości
- wysokowydajne źródło światła LED o minimalnym zużyciu energii
- możliwość wyboru trybów błysku
- Funkcjonalność urządzenia za pomocą jednostki sterującej LCB/6 LED + REM-02
- funkcja ręcznego ściemniania
- montaż na pojeździe za pomocą śrub
- napięcie robocze 12 V
- 2 lata gwarancji
Lampy posiadają homologację oraz certyfikaty najwyższej jakości!
| Kategoria: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.1 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Liczba diod LED: | 6 |
| Napięcie: | 3W |
| Normy: | ECE R10,R65 |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Wymiary: | 165X28X20mm |
| Temperatura pracy: | +40- -70°C |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adres : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adres przedstawiciela UE : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | info@odtahovevozy.eu |
Produkty powiązane
Przełącznik sterujący 12/24 V z funkcją WŁ/WYŁ i przełączaniem trybów Sterowanie ARMAS WŁ/WYŁ + FLASH to urządzenie przeznaczone do prostego i niezawodnego sterowania...
Jednostka sterująca do urządzeń oświetleniowych produktów ARMAS 12/24V. Serie modeli: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE i PULSE XL
Lampa ostrzegawcza z pomarańczowym światłem, wyposażona w 6 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Trwała konstrukcja, prosta...
Cylindryczna lampa ostrzegawcza z pomarańczowym światłem, wyposażona w 18 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Wytrzymała konstrukcja, prosta instalacja,...
Mobilna magnetyczna lampa ostrzegawcza LED Vignal PEGASUS z przyssawką – 3 funkcje (9W) Szukasz maksymalnej elastyczności bez konieczności wiercenia w karoserii? Profesjonalna...
Gumowa uszczelka pod lampę LED PEGASUS – Do wyrównania nachylenia Potrzebujesz zamontować lampę ostrzegawczą LED na pochyłym dachu, ale chcesz zachować jej poziomą pozycję? Ta...
Lampa ostrzegawcza (kogut) z pomarańczowym światłem, wyposażona w 18 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Wytrzymała konstrukcja, prosty...
Lampa ostrzegawcza z pomarańczowym światłem, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Trwała konstrukcja, prosta...
Lampa ostrzegawcza (kogut) jest koloru pomarańczowego i posiada funkcję 3 błysków ostrzegawczych. Ma 18 diod LED i pobór mocy 27W. Lampa jest certyfikowana zgodnie z normami ECE...
Lampa ostrzegawcza Pico LED - szybkie i niezawodne ostrzeganie o ryzyku W sytuacjach, gdy pracuje się przy drodze, na terenie zakładu lub na budowie, największym problemem bywa...
Lampa ostrzegawcza ze światłem pomarańczowym, wyposażona w 18 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. Wytrzymała konstrukcja, prosta...
Kompaktowa lampa ostrzegawcza LED Vignal PEGASUS – 3 funkcje (9W) Szukasz niezawodnego i kompaktowego rozwiązania do oznakowania swojego pojazdu? Profesjonalna pomarańczowa...
Profesjonalna lampa ostrzegawcza LED, odporna na uderzenia, wstrząsy oraz niskie i wysokie temperatury. Posiada kabel o długości 3 metrów.
Lampa ostrzegawcza ze światłem pomarańczowym, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności. Wytrzymała konstrukcja, prosta instalacja, opcjonalna możliwość...
Podobne produkty
Lampa ostrzegawcza LED to idealne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Zawiera 18 mocnych diod LED o mocy 18 W i oferuje trzy tryby migania. Dzięki klasie ochrony...
Ostrzegawcze stroboskopy LED – dlaczego są niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa na drodze? Pracujesz samochodem na poboczu, przewozisz ładunek gabarytowy czy po prostu musisz...
Lampa stroboskopowa z białym światłem, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. maxiPULSE jest przeznaczony do montażu z tyłu rolety lub na...
Lampa stroboskopowa z białym światłem, wyposażona w 12 energooszczędnych diod LED o wysokiej jasności świecenia. maxiPULSE jest przeznaczony do montażu z tyłu rolety lub na...
Zaprojektowany do użytku zewnętrznego, odporny na wodę i trudne warunki, LINEAR-C wykorzystuje wysokowydajną technologię COB LED i zwiększa intensywność światła dzięki soczewkom...
Lampa ostrzegawcza LED to idealne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Zawiera 18 mocnych diod LED o mocy 18 W i oferuje trzy tryby migania. Dzięki klasie ochrony...
Niewidoczne zagrożenie dobiega końca – dlaczego Twoje pojazd potrzebuje małej białej lampy stroboskopowej 4x LED W dzisiejszym gęstym ruchu i na nieprzejrzystych placach pracy...
Solidna kierunkowa lampa ostrzegawcza LED SESA PULSAR XL do zastosowań profesjonalnych Szukasz maksymalnego efektu ostrzegawczego w wytrzymałej obudowie? Kierunkowa lampa LED...
