Pomarańczowa belka ostrzegawcza LED 1850 mm STELLAR
Dodatkowe wyposażenie:
| 2x światła pozycyjne/hamowania/kierunkowskazy, 4x tylne światła robocze, 2x światła obrysowe |
Moc świetlna z homologacją R65. Wyjątkowo płaska i aerodynamiczna konstrukcja. Najlepsza jakość producenta w swojej klasie. Ultra wytrzymały poliwęglan.
Belka świetlna STELLAR uzupełnia naszą gamę produktów oświetleniowych dla Twojego bezpieczeństwa.
Dostępna w 4 różnych długościach 950 mm , 1250 mm , 1550 mm oraz 1850 mm , STELLAR składa się z pomarańczowych migających modułów.
Potrzebujesz innej specyfikacji (40 wariantów produkcyjnych) lub jesteś zainteresowany zakupem hurtowym? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
- Moc świetlna z homologacją R65
- Wyjątkowo płaska i aerodynamiczna konstrukcja
- Najlepsza jakość producenta w swojej klasie
- Ultra wytrzymały poliwęglan
Warianty produkcyjne - 40 modeli: mogą zawierać światło hamowania/pozycyjne/kierunkowskaz, tylne światło robocze i/lub oświetlenie boczne, strzałę kierunkową... Dostępne również z głośnikiem lub w innym kolorze ostrzegawczym dla służb ratowniczych.
Belka świetlna STELLAR uzupełnia naszą gamę produktów oświetleniowych dla Twojego bezpieczeństwa. Posiada homologację R65 i SAE, jest doskonale przystosowana do rynków bezpieczeństwa w kolorze pomarańczowym/pomarańczowym.
Zastosowanie:
Pojazdy pomocy drogowej, pojazdy konserwacyjne i interwencyjne, śmieciarki, pojazdy konwojów specjalnych, konwoje rolnicze, pojazdy komunalne, zamiatarki...
| Kategoria: | Majákové rampy |
|---|---|
| Waga: | 20 kg |
| Napięcie: | 10 - 36 V |
| Długość: | 1850 mm |
| Szerokość: | 280 mm |
| Moc: | 150W przy 12V / 280W przy 24V |
| Stopień ochrony IP: | IP6K9K |
| EMC: | ECE R10 + CISPR 25 class 3 |
| ECE: | ECE R65 (TA1 or TB1) |
| SAE: | SAE Class 1 |
| Doplňková výbava majáku:: | 2x koncová/brzdová světla/směrovky, 4x zadní pracovní světla, 2x obrysová světla |
Profi majáková rampa vyrobní možnosti
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
