midiPULSE 12V, 6 LED, ORANŽOVÝ, kryt číry
Zábleskový maják s oranžovým svetlom, vybavený 6 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla, tenkým dizajnom a malou veľkosťou.
Vďaka malej veľkosti je ideálny na montáž na okenné časti vozidiel, po stranách ŠPZ alebo pod zrkadlá, príp. kdekoľvek v exteriéri.
Zariadenie musí byť spojené pomocou riadiacej jednotky LCB/6 LED, je možné zapojiť až 6 svetiel + ovládací vypínač REM-02 so zmenou programov.
Prevádzkové napätie: 12V
Rozmery (D x Š x V): 165 x 28 x 20 mm
Výstražná kontrolka okraja vozidla s hliníkovým telom, vysielajúca intenzívne výstražné svetlo.
midiPULSE môže byť použitá samostatne, alebo pracovať synchrónne s mnohými ďalšími výstražnými systémami.
Vhodné pre: akýkoľvek typ vozidiel
Technické parametre:
- konštrukcia vysoko odolná voči vode, nárazu, UV a drsným podmienkam prostredia
- tenký dizajn s malou veľkosťou, krytý nárazuvzdorným polykarbonátovým obalom s vysokou životnosťou
- vysoko účinný LED zdroj svetla s minimálnou spotrebou energie
- voliteľné režimy záblesku
- Funkčnosť zariadenia pomocou riadiacej jednotky LCB/6 LED + REM-02
- funkcia manuálneho stmievania
- skrutková montáž na vozidlo
- prevádzkové napätie 12 V
- 2 roky záruka
Majáky sú homologované a majú certifikáty najvyššej kvality!
| Kategória: | Stroboskopy LED |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Barva světla: | Oranžová |
| Napětí: | 12V |
| Typ žárovky: | LED |
| Počet LED diód: | 6 |
| Napätie: | 3W |
| Normy: | ECE R10,R65 |
| Krytie IP: | IP65 |
| Rozmery: | 165X28X20mm |
| Prevádzková teplota: | +40- -70°C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Armas Elektronik |
|---|---|
| Adresa : | 1.Organize Sanayi Bölgesi Babürşah Cad.No:6 Sincan Ankara |
| E-mail : | info@armaselektronik.com |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Odtahové vozy s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Za Olomouckou 4422 796 01 Prostějov |
| E-mail zástupcu v EÚ : | info@odtahovevozy.eu |
Súvisiaci tovar
Ovládací vypínač 12/24 V s funkciou ON/OFF a prepínaním jednotlivých módov ARMAS Ovládanie ON/OFF + FLASH je zariadenie určené na jednoduché a spoľahlivé ovládanie...
Ovládacia riadiaca jednotka svetelných zariadení produktov ARMAS 12/24V. Modelové rady: BCY, MCL, SLC, maxiPULSE, microPULSE, midiPULSE, PULSE a PULSE XL
Kompaktný výstražný LED maják Vignal PEGASUS – 3 funkcie (9W) Hľadáte spoľahlivé a priestorovo nenáročné riešenie na označenie vášho vozidla? Profesionálny oranžový LED maják...
Maják má oranžovú farbu a funkciu 3 výstražných zábleskov. Má 18 LED diód a spotrebu 27W. Maják je certifikovaný podľa noriem ECE R65, ECE R10. Je namontovaný na magnete. Dĺžka...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 12 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých režimov...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 6 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť viacerých...
Výstražný maják Pico LED - rýchle a spoľahlivé upozornenie na riziko V situáciách, keď sa pracuje pri ceste, v areáli alebo na stavbe, býva najväčším problémom jediné, okolie...
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Gumené tesnenie pod LED maják PEGASUS – Na vyrovnanie sklonu Potrebujete namontovať výstražný LED maják na strechu so sklonom, ale chcete zachovať jeho vodorovnú polohu? Toto...
Núdzový magnetický LED maják V16 – Špičková bezpečnosť s geolokáciou pre Španielsko Tento núdzový magnetický LED maják V16 je revolučným prvkom pasívnej bezpečnosti, ktorý je...
Profesionálny LED maják, odolný proti nárazom, otrasom, nízkym aj vysokým teplotám. Má 3 metre dlhý kábel.
Maják s oranžovým svetlom, vybavený 18 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. Odolná konštrukcia, jednoduchá inštalácia, voliteľná možnosť...
Mobilný magnetický LED maják Vignal PEGASUS s prísavkou – 3 funkcie (9W) Hľadáte maximálnu flexibilitu bez nutnosti vŕtania do karosérie? Profesionálny magnetický LED maják...
Maják PICO orange flex má funkciu 3 výstražných zábleskov. Má 18 LED diód a spotrebu 27W. Maják je certifikovaný podľa noriem ako ECE R65, ECE R10. Maják je namontovaný na...
Podobné produkty
Navrhnuté pre vonkajšie použitie, odolné voči vode a drsným podmienkam , LINEAR-C využíva vysokovýkonnú COB LED technológiu a zvyšuje účinok intenzity svetla s šošovkami...
Navrhnuté pre vonkajšie použitie, odolné voči vode a drsným podmienkam , LINEAR-C využíva vysokovýkonnú COB LED technológiu a zvyšuje účinok intenzity svetla s šošovkami...
Buďte viditeľní, keď na tom záleží najviac – profesionálna oranžová výstražná LED lampa Cestná premávka neodpúšťa chyby ani prehliadnutia. Či už ste majiteľom odťahovej služby,...
Zábleskový maják s oranžovým svetlom, vybavený 12 úspornými LED diódami s vysokým jasom vyžarovania svetla. maxiPULSE je určený na montáž na zadnú stranu rolety alebo bočný...
Zábleskový maják s 6ti LED diodami má certifikaci ECE R10, ECE R65. Odolnost proti vodě IP67.
LED výstražné svetlo je ideálnym riešením na zvýšenie bezpečnosti na cestách. Obsahuje 18 výkonných LED diód s výkonom 18 W a ponúka tri režimy blikania. Vďaka krytiu IP65 je...
