Obrysové svetlo, pozičné LED, rohové, ľavé, 10-30 V
TT.12170L je ľavá LED obrysová a pozičná lampa v tvare rohu, navrhnutá pre použitie na poľnohospodárskych a stavebných strojoch, prívesoch a návesoch. Vďaka kombinácii predného bieleho, bočného oranžového a zadného červeného svetla zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť a bezpečnosť počas prevádzky. Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitného plastu a je uložené v gumovom kryte. Záruka výrobcu je 3 roky.
Obrysové LED svetlá s 3 funkciami: obrysové svetlo predné biele, bočné oranžové a zadné červené. Svetlá sú v tvare rohov / tykadiel na gumovom ramene pre nákladné vozidlá.
Tykadlo je flexibilné, takže pri náraze na prekážku sa ohne, čím sa predchádza poškodeniu. Montáž je jednoduchá pomocou dvoch montážnych otvorov. Vyznačuje sa veľmi nízkou spotrebou energie. Ideálne pre nákladné vozidlá, odťahové vozidlá, stavebné stroje atď.
| Kategória: | Obrysová světla |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902135679425 |
| Napätie: | 10-30 V |
| Výkon: | 1,8 W |
| Krytie IP: | IP67 |
| Farba svetla: | biela, červená, oranžová |
| Počet LED diod: | 2 oranžové LED, 2 biele LED, 2 červené LED |
| Typ LED: | SMD LED |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Rozmery: | 177x135x50 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
