Lampa robocza OSRAM 32 LED 32W owalna rozproszona
Wysokiej jakości owalna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4.
Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Strumień świetlny: 2560 Lm.
Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta
Wysokiej jakości owalna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Strumień świetlny: 2560 Lm. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta. Wysokiej jakości owalna lampa robocza, diody OSRAM. Lampa jest certyfikowanym produktem spełniającym standardy norm E9, R10. Nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Moc: 32 W. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta. Wymiary to 91/143/43mm. Waga produktu wynosi 480g.
| Kategoria: | Oválné |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902135675083 |
| Napięcie: | 10-30V |
| Strumień świetln: | 2560LM |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Barwa światła: | 5700K |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
