Lampa robocza owalna, 8x LED
Owalna lampa robocza ma 8 diod LED, strumień świetlny 770 LM i pobór mocy 19W. Lampa jest certyfikowana zgodnie z normą ECE R10. Długość kabla wynosi 0,4m. Napięcie 12/24 V.
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Owalna lampa robocza LED nadaje się do oświetlania miejsca pracy lub do użytku w różnych pojazdach terenowych. Montaż powinien być przeprowadzony przez profesjonalny warsztat lub wyspecjalizowany serwis.
| Kategoria: | Oválné |
|---|---|
| Waga: | 0.51 kg |
| EAN: | 5901741304219 |
| Liczba diod LED: | 8 |
| Strumień świetlny: | 770 LM |
| Długość kabla: | 400 mm |
| Moc: | 19 W |
| Napięcie: | 12 / 24 V |
| Montaż: | śruby |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
