Lampa robocza 56 LED 56W okrągła, rozproszona
Wysokiej jakości okrągła lampa robocza 60 LED 60W, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Reflektor dzięki wysokiej jakości wykonania nadaje się do oświetlania statków i żaglówek, a także do oświetlania maszyn budowlanych i rolniczych oraz autobusów i ciężarówek. Odporna na mycie ciśnieniowe.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości okrągła lampa robocza 60 LED 60W, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Reflektor dzięki wysokiej jakości wykonania nadaje się do oświetlania statków i żaglówek, a także do oświetlania maszyn budowlanych i rolniczych oraz autobusów i ciężarówek. Odporna na mycie ciśnieniowe.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
| Kategoria: | Kulaté |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.75 kg |
| EAN: | 5902135675250 |
| Napięcie: | 10-30V |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Strumień świetlny: | 4480LM |
| Strumień świetlny : 4480LM Barwa światła: | 5700K |
| Pobór mocy: | 56W |
| Liczba diod LED: | OSRAM |
| Redukcja szumów: | 56 |
| Redukce hluku: | CISPR 25 Třída 4 |
| Żywotność: | 50 000 godzin |
| Wymiary: | Średnica 116 mm. Grubość 60 mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Lampa robocza LED typu "flood" ma funkcje: światło robocze, światło rozproszone. Zawiera 4 diody LED, a jej strumień świetlny wynosi 1000 LM. Zużywa 16W. Lampa robocza jest...
Lampa robocza z 10 diodami LED i mocą 15 W. Posiada strumień świetlny 1500 lumenów i jest certyfikowana zgodnie z normami ECE. Wymiary lampy to 345x315x260 mm, a waga wynosi 500...
Kwadratowa lampa robocza 16x LED z włącznikiem. Lampa posiada funkcje: światło robocze, światło rozproszone (flood). Posiada 16 diod LED i 2400 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V.
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
Wysokowydajna kwadratowa lampa robocza bez zakłóceń RF dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Odporna na mycie ciśnieniowe, o barwie światła 5700K. Duo Black z...
Lampa robocza LED 18xLED pełni funkcję reflektora roboczego (światło rozproszone) i jest odporna na wibracje o sile 15G RMS 24-2000HZ. Posiada 18 diod LED i 2800 LM. Jej pobór...
Maksymalna widoczność dzięki wytrzymałej kwadratowej lampie roboczej LED Ta wytrzymała kwadratowa lampa robocza LED została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych...
Ten produkt posiada następujące funkcje: światło robocze, światło rozproszone. Ma 8 diod LED i strumień świetlny 1608 LM. Pobór mocy wynosi 27 W. Ta lampa robocza jest...
Podobne produkty
Tato kompaktní kulatá pracovní lampa (pouzdro typu SLIM) disponuje vypínačem ON/ OFF. Má 24 LED, svítivost 3600 LM a spotřebu 24W. Světlo je certifikované podle normy jako ECE...
Wysokiej klasy lampa drogowa, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 2. Odporna na mycie ciśnieniowe, o temperaturze barwowej 5700K. Należy...
Światła robocze przeznaczone do John Deere.
Wysokiej klasy lampa drogowa, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 2. Odporna na mycie ciśnieniowe, o barwie światła 6000K. Należy do serii...
Kulatá LED světlo má 4 LED diody, svítivost 1600 LM a spotřebu 16 W. Disponuje certifikací ECE R10. Délka kabelu je 0,3m. Napětí je 12V / 24V.
