Lampa robocza kwadratowa OSRAM 64LED 64 W
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 Class 4. Jest stosowana głównie w transporcie morskim, do oświetlania maszyn budowlanych i rolniczych oraz do oświetlania autobusów i ciężarówek. Lampa jest odporna na mycie ciśnieniowe, barwa światła wynosi 5700K.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 Class 4. Jest stosowana głównie w transporcie morskim, do oświetlania maszyn budowlanych i rolniczych oraz do oświetlania autobusów i ciężarówek. Lampa jest odporna na mycie ciśnieniowe, barwa światła wynosi 5700K. Należąca do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta.
| Kategoria: | Čtvercové |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.76 kg |
| EAN: | 5902135675052 |
| Napięcie: | 9-30V |
| Moc: | 64 W |
| Liczba diod LE: | 64 LED |
| Typ diody LED: | OSRAM |
| Strumień świetlny: | 5120 LM |
| Barwa światła: | 5700 K |
| Typ światła: | rozproszone |
| Stopień ochrony IP: | IP68/IP69K |
| Homologacja: | E9, R10, CE, ROHS |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Redukcja szumów: | CISPR25 Class 4 |
| Wymiary: | 108/108/56mm |
