Lampa robocza kwadratowa OSRAM 5LED 50W
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Wysoka jakość wykonania sprawia, że reflektor jest przeznaczony do użytku w transporcie autobusowym i ciężarowym, w budownictwie, rolnictwie oraz do oświetlania łodzi lub jachtów.Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Wysoka jakość wykonania sprawia, że reflektor jest przeznaczony do użytku w transporcie autobusowym i ciężarowym, w budownictwie, rolnictwie oraz do oświetlania łodzi lub jachtów.Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta.
| Kategoria: | Čtvercové |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.7 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Napięcie: | 9-30V |
| Moc: | 50 W |
| Liczba diod LEDd: | 5 LED |
| Typ diody LED: | OSRAM |
| Strumień świetlny: | 4000 LM |
| Barwa światła: | 5700 K |
| Rodzaj światła: | rozproszone |
| Stopień ochrony IP: | IP68/IP69K |
| Homologacja: | E9, R10, CE, ROHS |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Szum: | CISPR25 Class 4 |
| Wymiary: | 110/86/62mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
Lampa robocza z regulowaną barwą światła Ta lampa pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb dzięki funkcji zmiany barwy. Opcje...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Mocna lampa robocza LED 30W z najwyższą klasą szczelności IP68 Szukasz oświetlenia, które poradzi sobie z najtrudniejszym wyzwaniem? Ta profesjonalna lampa robocza LED o mocy...
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Ze względu na wysoką jakość wykonania,...
Lampa robocza z 12 diodami CREE z bocznymi pomarańczowymi stroboskopami.
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Znajduje zastosowanie głównie w transporcie morskim, do...
Lampa robocza WAS W229 jest wykonana z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się zwiększoną odpornością na pękanie. Lampa posiada homologację kompatybilności...
Podobne produkty
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasa 4.Jej zastosowanie to głównie transport morski,...
Lampa robocza z 10 diodami LED i mocą 15 W. Posiada strumień świetlny 1500 lumenów i jest certyfikowana zgodnie z normami ECE. Wymiary lampy to 345x315x260 mm, a waga wynosi 500...
Lampa robocza LED typu "flood" ma funkcje: światło robocze, światło rozproszone. Zawiera 4 diody LED, a jej strumień świetlny wynosi 1000 LM. Zużywa 16W. Lampa robocza jest...
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4.Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza,...
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
Kwadratowa lampa robocza ze skupioną soczewką, zimna barwa 6000K. Posiada uniwersalne napięcie 10-30 V.Strumień świetlny: 1800 LM Zasięg światła: do 225 m Klasa wodoszczelności:...
Kwadratowa lampa LED pełni funkcje: światła roboczego, punktowego. Lampa robocza posiada 9 diod LED, a jej strumień świetlny wynosi 1430 LM. Pobór mocy to 24W. Lampa robocza...
Maksymalna widoczność dzięki wytrzymałej kwadratowej lampie roboczej LED Ta wytrzymała kwadratowa lampa robocza LED została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych...
