Lampa robocza kwadratowa 126W, 42LED, COMBO
Kwadratowa lampa robocza z soczewką combo 47 LED. Jasność 2300LM, barwa zimna 6000K. Homologacja E9 i R10 dopuszczająca do użytku w UE.
Lampa robocza LED z diodami 42x3W SMD o mocy 126W.
Ta lampa robocza może być instalowana w pojazdach z instalacją elektryczną od 10V do 60V. Lampa może poszczycić się znacznie dłuższą żywotnością do 50 000h.
Lampa jest chroniona przez solidną aluminiową kwadratową obudowę, która jest wodoodporna i łatwa do ustawienia. Homologacja E9 i R10 dopuszczająca do użytku w UE.
3 tryby świecenia: tylko światło białe, tylko światło pomarańczowe, jednocześnie światło białe i pomarańczowe. Światło białe i pomarańczowe można przełączać osobno, ponieważ są zasilane niezależnie.
Halogen ma zdolność świecenia jednocześnie światłem skupionym i rozproszonym oraz zdolność świecenia światłem białym i pomarańczowym (naprzemiennie lub jednocześnie). 18 diod świeci na dużą odległość, 24 diody emitują światło rozproszone, 1 bardzo mocna dioda obrysowa emituje światło o barwie pomarańczowej.
Nadaje się do:
- oświetlenia roboczego w maszynach rolniczych
- oświetlenia roboczego w maszynach budowlanych
- oświetlenia offroad
- oświetlenia przed garażem
- dodatkowego oświetlenia dla autobusów lub ciężarówek
- oświetlenia łodzi lub jachtów
Parametry techniczne:
- zasilanie: 10-60V
- moc LED: 126W
- liczba diod LED: 42 (18 rozproszonych i 24 skupiających)
- jasność: 7200 Lm
- typ światła: COMBO (światła rozproszone (FLOOD) i skupiające (SPOT))
- kąt świecenia: 60°
- solidna aluminiowa konstrukcja
- zakres pracy od -40 do +50 stopni
- klasa: wodoodporna, wstrząsoodporna, pyłoszczelna, stopień IP67
- lampa posiada certyfikat elektromagnetyczny: EMC R10
- homologacja na drogi europejskie: E9, CE
- wymiary 107x107x37 mm.
| Kategoria: | Čtvercové |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902135673720 |
| Barwa światła: | 6000K |
| Strumień świetlny: | 2300LM |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Napięcie: | 10-60V |
| Moc: | 126 W |
| Liczba diod LED: | 42 SMD LED |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Wymiary: | 107/107/37 mm |
| Homologacja: | E9, R10, CE |
