Lampa robocza prostokątna OSRAM 12LED 120W
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Znajduje zastosowanie głównie w transporcie morskim, do oświetlania maszyn budowlanych i rolniczych, a także do oświetlania autobusów i ciężarówek. Lampa jest odporna na mycie ciśnieniowe, barwa światła wynosi 5700K.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcii szumów CISPR 25 klasy 4. Znajduje zastosowanie głównie w transporcie morskim, do oświetlania maszyn budowlanych i rolniczych, a także do oświetlania autobusów i ciężarówek. Lampa jest odporna na mycie ciśnieniowe, barwa światła wynosi 5700K. Należąca do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta.
| Kategoria: | Obdélnikové |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 2.6 kg |
| EAN: | 5902135678725 |
| Napięcie: | 9-30V |
| Moc :: | 120 W |
| Liczba diod LED: | 12 LED |
| Typ diody LED: | OSRAM |
| Strumień świetlny: | 9600 LM |
| Barwa światła: | 5700 K |
| Zasięg: | do 200 m |
| Rodzaj światła: | rozproszone |
| Stopień ochrony IP: | IP68/IP69K |
| Homologacja: | E9, R10, CE |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Szum: | CISPR25 Class 4 |
| Wymiary: | 119/147/90mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
Ten produkt posiada następujące funkcje: światło robocze, światło rozproszone. Ma 8 diod LED i strumień świetlny 1608 LM. Pobór mocy wynosi 27 W. Ta lampa robocza jest...
Kwadratowa lampa robocza ze skupioną soczewką, zimna barwa 6000K. Posiada uniwersalne napięcie 10-30 V.Strumień świetlny: 1800 LM Zasięg światła: do 225 m Klasa wodoszczelności:...
Lampa robocza LED typu "flood" ma funkcje: światło robocze, światło rozproszone. Zawiera 4 diody LED, a jej strumień świetlny wynosi 1000 LM. Zużywa 16W. Lampa robocza jest...
Wysokowydajna kwadratowa lampa robocza bez zakłóceń RF dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Odporna na mycie ciśnieniowe, o barwie światła 5700K. Duo Black z...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
Lampa robocza z 10 diodami LED i mocą 15 W. Posiada strumień świetlny 1500 lumenów i jest certyfikowana zgodnie z normami ECE. Wymiary lampy to 345x315x260 mm, a waga wynosi 500...
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Wysoka jakość wykonania sprawia, że reflektor jest...
Maksymalna widoczność dzięki wytrzymałej kwadratowej lampie roboczej LED Ta wytrzymała kwadratowa lampa robocza LED została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych...
Podobne produkty
Mocna lampa robocza LED 30W z najwyższą klasą szczelności IP68 Szukasz oświetlenia, które poradzi sobie z najtrudniejszym wyzwaniem? Ta profesjonalna lampa robocza LED o mocy...
Lampa robocza z 12 diodami CREE z bocznymi pomarańczowymi stroboskopami.
Lampa robocza z regulowaną barwą światła Ta lampa pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb dzięki funkcji zmiany barwy. Opcje...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Ze względu na wysoką jakość wykonania,...
Lampa robocza EPIX5+ Work Strobe. Podaruj sobie to, co najlepsze. Seria Epix+ wyróżnia się z tłumu unikalnym, sportowym wyglądem, opracowanym z myślą o dzisiejszych nowoczesnych...
Lampa robocza WAS W229 jest wykonana z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się zwiększoną odpornością na pękanie. Lampa posiada homologację kompatybilności...
