Lampa robocza prostokątna OSRAM 32LED 32W
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Ze względu na wysoką jakość wykonania, reflektor nadaje się do oświetlania łodzi lub żaglówek, maszyn budowlanych i rolniczych, a także autobusów i ciężarówek.Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Ze względu na wysoką jakość wykonania, reflektor nadaje się do oświetlania łodzi lub żaglówek, maszyn budowlanych i rolniczych, a także autobusów i ciężarówek.Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta.
| Kategoria: | Obdélnikové |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.33 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Napięcie: | 9-30V |
| Moc: | 32 W |
| Liczba diod LED: | 32 LED |
| Typ diody LED: | OSRAM |
| Strumień świetlny: | 2560 LM |
| Barwa światła: | 5700 K |
| Rodzaj światła: | : rozproszone |
| Stopień ochrony IP: | IP68/IP69K |
| Homologacja: | E9, R10, CE, ROHS |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Szum: | CISPR25 Class 4 |
| Wymiary: | 84.5/111/49.5mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Wysoka jakość wykonania sprawia, że reflektor jest...
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
Ten produkt posiada następujące funkcje: światło robocze, światło rozproszone. Ma 8 diod LED i strumień świetlny 1608 LM. Pobór mocy wynosi 27 W. Ta lampa robocza jest...
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4.Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza,...
Kwadratowa lampa LED pełni funkcje: światła roboczego, punktowego. Lampa robocza posiada 9 diod LED, a jej strumień świetlny wynosi 1430 LM. Pobór mocy to 24W. Lampa robocza...
Lampa robocza LED 18xLED pełni funkcję reflektora roboczego (światło rozproszone) i jest odporna na wibracje o sile 15G RMS 24-2000HZ. Posiada 18 diod LED i 2800 LM. Jej pobór...
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasa 4.Jej zastosowanie to głównie transport morski,...
Cienka lampa robocza LED z 2 x pomarańczowymi paskami pozycyjnymi LED.
Kwadratowa lampa robocza 16x LED z włącznikiem. Lampa posiada funkcje: światło robocze, światło rozproszone (flood). Posiada 16 diod LED i 2400 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V.
Podobne produkty
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza, niepowodująca zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Znajduje zastosowanie głównie w transporcie morskim, do...
Lampa robocza WAS W229 jest wykonana z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się zwiększoną odpornością na pękanie. Lampa posiada homologację kompatybilności...
Lampa robocza z 12 diodami CREE z bocznymi pomarańczowymi stroboskopami.
Lampa robocza z regulowaną barwą światła Ta lampa pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb dzięki funkcji zmiany barwy. Opcje...
Lampa robocza EPIX5+ Work Strobe. Podaruj sobie to, co najlepsze. Seria Epix+ wyróżnia się z tłumu unikalnym, sportowym wyglądem, opracowanym z myślą o dzisiejszych nowoczesnych...
Mocna lampa robocza LED 30W z najwyższą klasą szczelności IP68 Szukasz oświetlenia, które poradzi sobie z najtrudniejszym wyzwaniem? Ta profesjonalna lampa robocza LED o mocy...
