Lampa robocza z regulowaną barwą światła: 3000K, 4500K, 6000K, 60W, rozproszona
Lampa robocza z regulowaną barwą światła
Ta lampa pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb dzięki funkcji zmiany barwy.
Opcje obejmują: Ciepłą biel (3000K),Neutralną biel (4500K),Zimną biel (6000K)
To rozwiązanie jest idealne do komfortowej pracy zarówno w trudnych warunkach atmosferycznych, jak i w zmiennym otoczeniu. Lampa została zaprojektowana tak, aby nie powodować zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów klasy 4 zgodnie z normą CISPR 25.
Inne cechy: Odporność na mycie ciśnieniowe,Należy do serii Black,3-letnia gwarancja producenta
Lampa robocza z regulowaną barwą światła. Dzięki funkcji zmiany barwy użytkownik może samodzielnie dostosować światło do swoich aktualnych potrzeb – od ciepłej bieli (3000K), przez neutralną biel (4500K), aż po zimną biel (6000K). To rozwiązanie umożliwia komfortową pracę zarówno w trudnych warunkach atmosferycznych, jak i w zmiennym otoczeniu. Lampa nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów klasy 4 zgodnie z normą CISPR 25. Odporna na mycie ciśnieniowe. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta.
- oświetlenie robocze w maszynach rolniczych
- oświetlenie robocze w maszynach budowlanych
- dodatkowe oświetlenie dla autobusów lub ciężarówek, oświetlenie dla łodzi lub jachtów
| Kategoria: | Obdélnikové |
|---|---|
| Waga: | 1.3 kg |
| EAN: | 5902135670361 |
| Napięcie :: | 9-36V |
| Moc :: | 60W |
| Wymiary :: | 133/140/60 mm |
| Stopień ochrony IP :: | IP68/69K |
| Jasność :: | 3000K: 5800 lm, 4500K: 9800 lm, 6000K: 6200 lm |
| Liczba diod LED :: | 6X |
| Barwa światła :: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Żywotność :: | 50 000 godzin |
| Redukcja szumów :: | CISPR25 Klasa 4 |
| Temperatura pracy :: | -40~+60 °C |
| Homologacja :: | E9, R10, CE |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
Kwadratowa lampa LED pełni funkcje: światła roboczego, punktowego. Lampa robocza posiada 9 diod LED, a jej strumień świetlny wynosi 1430 LM. Pobór mocy to 24W. Lampa robocza...
Lampa robocza z regulowaną temperaturą barwową Lampa ta pozwala użytkownikowi dostosować barwę światła do aktualnych potrzeb – od ciepłej bieli (3000K), przez neutralną biel...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
Podobne produkty
Mocna lampa robocza LED 30W z najwyższą klasą szczelności IP68 Szukasz oświetlenia, które poradzi sobie z najtrudniejszym wyzwaniem? Ta profesjonalna lampa robocza LED o mocy...
Lampa robocza EPIX5+ Work Strobe. Podaruj sobie to, co najlepsze. Seria Epix+ wyróżnia się z tłumu unikalnym, sportowym wyglądem, opracowanym z myślą o dzisiejszych nowoczesnych...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
