Lampa robocza LED 9xLED kwadratowa 12-24V punktowa
Kwadratowa lampa LED pełni funkcje: światła roboczego, punktowego. Lampa robocza posiada 9 diod LED, a jej strumień świetlny wynosi 1430 LM. Pobór mocy to 24W. Lampa robocza jest certyfikowana zgodnie z normą ECE R10. Długość kabla wynosi 300 mm. Napięcie to 12V / 24V.
9x LED kwadratowa punktowa lampa robocza. Lampa pełni funkcję światła roboczego i punktowego. Posiada 9 diod LED i 1430 LM. Pobór mocy wynosi 24 W. Lampa jest certyfikowanym produktem, zgodnym z normami takimi jak ECE R10. Wykonana jest z następujących materiałów: Klosz: PS, Obudowa: AL. Lampa robocza montowana jest za pomocą śruby. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej wymiary to: 119x65x148 mm, waga lampy: 416 g. Kwadratowa lampa robocza LED nadaje się do oświetlania przestrzeni roboczej lub do użytku w pojazdach terenowych. Montaż powinien być przeprowadzony przez profesjonalny warsztat lub specjalistyczny serwis.
| Kategoria: | Čtvercové |
|---|---|
| Waga: | 0.46 kg |
| EAN: | 5901741303762 |
| Napięcie: | 12 /24 V |
| Strumień świetlny: | 1430LM |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Homologacja: | ECE R10 |
| Pobór mocy: | 24W |
| Liczba diod LED: | 9 |
| Typ światła: | LED |
| Podłączenie: | Kabeláž |
| Długość kabla: | 300mm |
| Funkcja: | Oświetlenie robocze, światło punktowe |
| Montaż: | Na śrubę |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Lampa robocza z regulowaną barwą światła Ta lampa pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb dzięki funkcji zmiany barwy. Opcje...
Lampa robocza EPIX5+ Work Strobe. Podaruj sobie to, co najlepsze. Seria Epix+ wyróżnia się z tłumu unikalnym, sportowym wyglądem, opracowanym z myślą o dzisiejszych nowoczesnych...
Podobne produkty
Lampa robocza LED 18xLED pełni funkcję reflektora roboczego (światło rozproszone) i jest odporna na wibracje o sile 15G RMS 24-2000HZ. Posiada 18 diod LED i 2800 LM. Jej pobór...
Wysokowydajna kwadratowa lampa robocza bez zakłóceń RF dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Odporna na mycie ciśnieniowe, o barwie światła 5700K. Duo Black z...
Maksymalna widoczność dzięki wytrzymałej kwadratowej lampie roboczej LED Ta wytrzymała kwadratowa lampa robocza LED została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych...
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
