OSRAM 1LED 10W kwadratowa lampa robocza
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasa 4.Jej zastosowanie to głównie transport morski, oświetlenie maszyn budowlanych i rolniczych, oświetlenie autobusów i ciężarówek. Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K.
Duo Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasa 4.Jej zastosowanie to głównie transport morski, oświetlenie maszyn budowlanych i rolniczych, oświetlenie autobusów i ciężarówek. Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta. diody OSRAM.Moc: 10 W.Strumień świetlny: 800 Lm,Barwa światła: 5700K (neutralne białe światło),Wodoodporność na mycie ciśnieniowe IP68/IP69K,Temperatura pracy: -40~+80 °C,Waga: 0,36 kg
| Kategoria: | Čtvercové |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.36 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Napięcie: | 9-30V |
| Moc: | 10 W |
| Liczba diod LED: | 1 LED |
| Typ diody LED: | OSRAM |
| Strumień świetlny: | 800 LM |
| Barwa światła: | 5700 K |
| Zasięg: | do 200 m |
| Typ światła: | rozproszone |
| Stopień ochrony IP: | IP68/IP69K |
| Homologacja: | E9, R10, CE, ROHS |
| Żywotność: | 50 000 h |
| Szum: | CISPR25 Class 4 |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Lampa robocza EPIX5+ Work Strobe. Podaruj sobie to, co najlepsze. Seria Epix+ wyróżnia się z tłumu unikalnym, sportowym wyglądem, opracowanym z myślą o dzisiejszych nowoczesnych...
Lampa robocza z regulowaną barwą światła Ta lampa pozwala użytkownikowi samodzielnie dostosować światło do aktualnych potrzeb dzięki funkcji zmiany barwy. Opcje...
Lampa robocza z 12 diodami CREE z bocznymi pomarańczowymi stroboskopami.
Podobne produkty
Kwadratowa lampa LED pełni funkcje: światła roboczego, punktowego. Lampa robocza posiada 9 diod LED, a jej strumień świetlny wynosi 1430 LM. Pobór mocy to 24W. Lampa robocza...
Lampa robocza z regulowaną temperaturą barwową Lampa ta pozwala użytkownikowi dostosować barwę światła do aktualnych potrzeb – od ciepłej bieli (3000K), przez neutralną biel...
Lampa robocza LED 18xLED pełni funkcję reflektora roboczego (światło rozproszone) i jest odporna na wibracje o sile 15G RMS 24-2000HZ. Posiada 18 diod LED i 2800 LM. Jej pobór...
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
Kwadratowa lampa robocza 16x LED z włącznikiem. Lampa posiada funkcje: światło robocze, światło rozproszone (flood). Posiada 16 diod LED i 2400 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V.
Maksymalna widoczność dzięki wytrzymałej kwadratowej lampie roboczej LED Ta wytrzymała kwadratowa lampa robocza LED została zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych...
30x LED kwadratowa lampa robocza z włącznikiem. Lampa pełni funkcje: światła roboczego, rozproszonego. Posiada 30 diod LED i 3800 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V. Jej...
