Lampa robocza OSRAM 40 LED 40W owalna rozproszona
Wysokiej jakości owalna lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Dzięki wysokiej jakości wykonania reflektor nadaje się do oświetlania łodzi lub żaglówek, a także maszyn budowlanych i rolniczych, autobusów i ciężarówek.Odporna na mycie ciśnieniowe, barwa 5700K. Należy do serii Black z 3-letnią gwarancją producenta.
Najnowsza technologia OSRAM 4 LED, w której każda soczewka w lampie ma 4 diody LED, generując bardzo silne światło.
Posiada absolutną nowość w postaci soczewki o strukturze plastra miodu, która pozwala na jeszcze bardziej efektywne rozpraszanie światła aż do 80° (standardowe soczewki rozproszone mają 60°).
Lampa robocza OSRAM o mocy 40W jest osadzona w bardzo solidnej aluminiowej obudowie, która jest w pełni wodoodporna.
Jeśli szukasz najlepszego oświetlenia, technologia OSRAM słusznie należy do TOP.
Przedłużona 3-letnia gwarancja na modele OSRAM!
| Kategoria: | Oválné |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 5902135675083 |
| Napięcie: | 10-30V |
| Strumień świetlny: | 3200LM |
| Barwa światła: | 5700K |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Typ diody LED: | OSRAM |
| Liczba diod: | 40 |
| Żywotność: | 50 000Hodin |
| Redukcja szumów: | CISPR25 Klasa 4 |
| Pobór mocy: | 40W |
| Wymiary: | 91/142,5/46,5mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
