Opis produktu jest niedostępny
| Kategoria: | Kulaté |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga: | 0.55 kg |
| Napětí: | 9-30V |
| Výkon: | 36 W |
| Počet LED diod: | 36 LG LED |
| Svítivost: | 3600 LM |
| Barva světla: | 5700 K neutrální bílé světlo |
| Dosah: | až 200 m |
| Typ svělta: | rozpýlené |
| Krytí IP: | IP68/IP69K |
| Homologace: | E9, R10, CE |
| Životnost: | 50 000 h |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
| 1 Lux na dálku: | 54 m |
| Rozměry: | 110/142/47mm |
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Produkty powiązane
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasa 4.Jej zastosowanie to głównie transport morski,...
Kwadratowa lampa robocza 16x LED z włącznikiem. Lampa posiada funkcje: światło robocze, światło rozproszone (flood). Posiada 16 diod LED i 2400 LM. Napięcie wynosi 12 V/24 V.
Kwadratowa lampa LED pełni funkcje: światła roboczego, punktowego. Lampa robocza posiada 9 diod LED, a jej strumień świetlny wynosi 1430 LM. Pobór mocy to 24W. Lampa robocza...
Wysokiej jakości kwadratowa lampa robocza, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4.Wysokiej jakości prostokątna lampa robocza,...
Kwadratowa lampa robocza ze skupioną soczewką, zimna barwa 6000K. Posiada uniwersalne napięcie 10-30 V.Strumień świetlny: 1800 LM Zasięg światła: do 225 m Klasa wodoszczelności:...
Wysokowydajna kwadratowa lampa robocza bez zakłóceń RF dzięki redukcji szumów CISPR 25 klasy 4. Odporna na mycie ciśnieniowe, o barwie światła 5700K. Duo Black z...
Lampa robocza LED 18xLED pełni funkcję reflektora roboczego (światło rozproszone) i jest odporna na wibracje o sile 15G RMS 24-2000HZ. Posiada 18 diod LED i 2800 LM. Jej pobór...
Lampa robocza z regulowaną temperaturą barwową Lampa ta pozwala użytkownikowi dostosować barwę światła do aktualnych potrzeb – od ciepłej bieli (3000K), przez neutralną biel...
Podobne produkty
Wysokiej klasy lampa drogowa, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 2. Odporna na mycie ciśnieniowe, o temperaturze barwowej 5700K. Należy...
Wysokiej jakości okrągła lampa robocza 60 LED 60W, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 4. Reflektor dzięki wysokiej jakości wykonania...
Wysokiej klasy lampa drogowa, która nie powoduje zakłóceń radiowych dzięki redukcji szumów CISPR25 klasy 2. Odporna na mycie ciśnieniowe, o barwie światła 6000K. Należy do serii...
Kulatá LED světlo má 4 LED diody, svítivost 1600 LM a spotřebu 16 W. Disponuje certifikací ECE R10. Délka kabelu je 0,3m. Napětí je 12V / 24V.
Tato kompaktní kulatá pracovní lampa (pouzdro typu SLIM) disponuje vypínačem ON/ OFF. Má 24 LED, svítivost 3600 LM a spotřebu 24W. Světlo je certifikované podle normy jako ECE...
Światła robocze przeznaczone do John Deere.
