Pracovná lampa OSRAM 32 LED 32W oválna rozptýlená
Vysoko kvalitná oválna pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR25 triedy 4.
Odolná tlakovému umývaniu, farba 5700K. Svetelný tok: 2560 Lm.
Patrí do radu Black s 3-ročnou zárukou výrobcu
Fungující spolupráce
93 % našich klientů, tedy jejich naprostá většina, se k nám opakovaně vrací a spolupracuje s námi dlouhodobě.
Jedinečnost na trhu
Vedle široké nabídky odtahové techniky nabízíme odtahové nástavby jakožto přední dodavatelé v ČR.
Nízké ceny
Oproti konkurentům na trhu stlačujeme ceny odtahových vozů, nástaveb a dalšího vybavení dolů a a držíme je nízko.
Zákazník na 1. místě
Poskytneme vám bezkonkurenční zákaznickou podporu – stačí zavolat nebo napsat a na všem se domluvíme.
Vysoko kvalitná oválna pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR25 triedy 4.
Odolná tlakovému umývaniu, farba 5700K. Svetelný tok: 2560 Lm.
Patrí do radu Black s 3-ročnou zárukou výrobcu
| Kategória: | Oválné |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5902135675083 |
| Napätie: | 10-30V |
| Svietivosť: | 2560LM |
| Krytie IP: | IP68 |
| Farba svetla: | 5700K |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
