Pracovná lampa OSRAM 40 LED 40W oválna rozptýlená
Vysoko kvalitná oválna pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR 25 triedy 4. Svetlomet je vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu využiteľný na osvetlenie lodí alebo plachetníc, ďalej na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov a na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel.Odolná tlakovému umývaniu, farba 5700K. Patrí do radu Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Najnovšia technológia OSRAM 4 LED, kde každá šošovka v lampe má 4 LED, čo generuje veľmi silné svetlo.
Má absolútnu novinku v podobe voštinovej šošovky, ktorá umožňuje rozptyľovať svetlo ešte efektívnejšie až na 80° (bežné rozptýlené šošovky majú 60°).
Pracovné svetlo OSRAM s výkonom 40W je zapustené vo veľmi robustnom hliníkovom kryte, ktorý je plne vodotesný.
Ak hľadáte to najlepšie medzi svetlami, technológia OSRAM patrí právom medzi TOP.
Predĺžená záruka modelov OSRAM na 3 roky!
| Kategória: | Oválné |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5902135675083 |
| Napätie: | 10-30V |
| Svietivosť: | 3200LM |
| Farba svetla: | 5700K |
| Krytie IP: | IP68 |
| Typ LED: | OSRAM |
| Počet diód: | 40 |
| Životnosť: | 50 000hodín |
| Redukcia hluku: | CISPR25 Třída 4 |
| Príkon: | 40W |
| Rozmery: | 91/142,5/46,5mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
