LED cestné svietidlo, 9 palcov, 200W, 17500 Lm, s dvojitým pozičným svetlom
Cestné svietidlo vysokej triedy, nespôsobujúce rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 2. Odolné voči tlakovému umývaniu s farbou svetla 6000K. Patrí do série Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu. Funkcia vyhrievania zvyšuje teplotu šošovky na 40 stupňov Celzia. Najviac sa osvedčí v škandinávskych krajinách, kde zabráni zamŕzaniu.
Cestné svietidlo vysokej triedy, nespôsobujúce rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR25 triedy 2. Odolné voči tlakovému umývaniu s farbou svetla 6000K. Patrí do série Black Offroad s 3-ročnou zárukou výrobcu. Funkcia vyhrievania zvyšuje teplotu šošovky na 40 stupňov Celzia. Najviac sa osvedčí v škandinávskych krajinách, kde zabráni zamŕzaniu.
| Kategória: | Kulaté |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 5902135679302 |
| Napájanie: | 9-36V |
| Odber: | 200W |
| Krytie IP: | IP68 a IP69K |
| Jas: | 17 500 LM |
| Počet LED diód: | Hlavné svetlo: 14 ks, Pozičné svetlo: 2 ks |
| Typ LED: | LG |
| Farba svetla: | 6000K |
| Životnosť: | 50 000h |
| Dĺžka kábla: | 500mm |
| Normy: | E9, ECE, R149, R148, R10, CE, RoHS |
| Hladina hluku: | CISPR25 Třída 2 |
| Prevádzková teplota: | -40~+60°C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
