LED pracovná lampa 30xLED hranatá s vypínačom
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je ochrana pred ponorením do vody na 30 minút do hĺbky 1,5 metra. Pracovná lampa nájde svoje využitie na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie lodí a plachetníc a v neposlednom rade aj ako offroadové pracovné svetlo. Možno ju využiť aj ako prídavné osvetlenie nákladných vozidiel a autobusov.
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Jej príkon je 30 W. Lampa je certifikovaným výrobkom spĺňajúcim štandardy noriem ako ECE R10. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je ochrana pred ponorením do vody na 30 minút do hĺbky 1,5 metra. Pracovná lampa nájde svoje využitie na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie lodí a plachetníc a v neposlednom rade aj ako offroadové pracovné svetlo. Možno ju využiť aj ako prídavné osvetlenie nákladných vozidiel a autobusov. Je vyrobená z nasledujúcich materiálov: Tienidlo: PC, Puzdro: AL. Hranatá pracovná lampa LED 30x s vypínačom sa montuje skrutkou. Napätie je 12 V/24 V. Jej rozmery sú: 212x66,5x148 mm, hmotnosť lampy: 570 g.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| EAN: | 5905358306949 |
| Svietivosť: | 3800LM |
| Napätie: | 12 /24 V |
| Krytie IP: | IP67 |
| Norma: | ECE R 10 |
| Rozměry: | 124X111X36mm |
| Počet LED diód: | 30 |
| Typ svetla: | LED |
| Príkon: | 30W |
| Pripojenie: | Kabeláž |
| Montáž: | Na skrutku |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
Podobné produkty
LED pracovná lampa 18xLED má funkciu pracovného svetlometu, záplavové svetlo, je odolná voči vibráciám 15G RMS 24-2000HZ. Má 18 LED a 2800 LM. Jej príkon je 26 W. Napätie je...
Tento výrobek disponuje funkcemi: pracovní světlo, záplava. Má 8 LED a svítivost 1608 LM. Spotřeba je 27 W. Toto pracovní světlo je certifikované podle normy ECE R10. Délka...
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy...
