OSRAM 5LED 50W hranatá pracovná lampa
Vysokokvalitná hranatá pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Kvalitné spracovanie predurčuje svetlomet na použitie v autobusovej a nákladnej doprave, v stavebníctve, poľnohospodárstve a na osvetlenie lodí alebo jácht.Odolná voči tlakovému umývaniu, farba 5700K.
Duo Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Vysokokvalitná hranatá pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Kvalitné spracovanie predurčuje svetlomet na použitie v autobusovej a nákladnej doprave, v stavebníctve, poľnohospodárstve a na osvetlenie lodí alebo jácht.Odolná voči tlakovému umývaniu, farba 5700K. Patrí do série Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 5902135675427 |
| Napätie: | 9-30V |
| Výkon: | 50 W |
| Počet LED diód: | 5 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svietivosť: | 4000 LM |
| Farba svetla: | 5700 K |
| Typ svetla: | rozpýlené |
| Krytie IP: | IP68/IP69K |
| Homologizácia: | E9, R10, CE, ROHS |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Šum: | CISPR25 Class 4 |
| Rozmery: | 110/86/62mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
Pracovné svetlo s 12 CREE diódami s bočnými oranžovými stroboskopmi.
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie, vďaka redukcii šumu CISPR 25 Class 4. Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných...
Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Svetlomet je vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
Podobné produkty
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je...
16x hranatá LED pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Má 16 LED a 2400 LM. Napätie je 12 V/24 V.
Tenké pracovné LED svetlo s 2 x LED oranžovými pozičnými prúžkami.
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Tento výrobok disponuje funkciami: pracovné svetlo, záplava. Má 8 LED a svietivosť 1608 LM. Spotreba je 27 W. Toto pracovné svetlo je certifikované podľa normy ECE R10. Dĺžka...
Vysoko výkonné štvorcové pracovné svetlo bez RF rušenia vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4. Odolné proti tlakovému umývaniu s farbou 5700K. Duo Black s 3-ročnou...
Vysokokvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu CISPR 25 triedy 4.Vysokokvalitná obdĺžniková pracovná lampa,...
Vysoko kvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR 25 Class 4.Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných...
