Pracovná lampa s nastaviteľnou farbou svetla: 3000K, 4500K, 6000K, 60W, difúzna
Pracovná lampa s nastaviteľnou farbou svetla
Táto lampa umožňuje užívateľovi nezávisle nastaviť svetlo podľa aktuálnych potrieb vďaka funkcii zmeny farby.
Možnosti zahŕňajú: Teplú bielu (3000K),Neutrálnu bielu (4500K),Studenú bielu (6000K)
Toto riešenie je ideálne pre pohodlnú prácu ako za sťažených poveternostných podmienok, tak aj v meniacom sa prostredí. Lampa je navrhnutá tak, aby nespôsobovala rádiové rušenie vďaka redukcii šumu triedy 4 podľa normy CISPR 25.
Ďalšie vlastnosti: Odolnosť voči tlakovému umývaniu,Patrí do série Black,3-ročná záruka výrobcu
Pracovná lampa s nastaviteľnou farbou svetla. Vďaka funkcii zmeny farby si užívateľ môže nezávisle nastaviť svetlo podľa svojich aktuálnych potrieb – od teplej bielej (3000K), cez neutrálnu bielu (4500K), až po studenú bielu (6000K). Toto riešenie umožňuje pohodlnú prácu ako za sťažených poveternostných podmienok, tak aj v meniacom sa prostredí. Lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii šumu triedy 4 podľa normy CISPR 25. Odolné voči tlakovému umývaniu. Patrí do série Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
- pracovné osvetlenie v poľnohospodárskych strojoch
- pracovné osvetlenie v stavebných strojoch
- prídavné osvetlenie pre autobusy alebo nákladné automobily, osvetlenie pre lode alebo jachty
| Kategória: | Obdélnikové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 5902135670361 |
| Napätie: | 9-36V |
| Výkon: | 60W |
| Rozmery :: | 133/140/60 mm |
| Krytie IP: | IP68/69K |
| Jas: | 3000K: 5800 lm, 4500K: 9800 lm, 6000K: 6200 lm |
| Počet LED diód: | 6X |
| Farba svetla: | 3000K, 4500K, 6000K |
| Životnosť: | 50 000 hodín |
| Redukcia hluku: | CISPR25 Trieda 4 |
| Prevádzková teplota: | -40~+60 °C |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Maximálna viditeľnosť s odolným štvorcovým pracovným LED svetlom Toto odolné štvorcové pracovné LED svetlo je navrhnuté pre prácu v najnáročnejších podmienkach, kde potrebujete...
30x LED hranatá pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovného svetla, záplava. Má 30 LED a 3800 LM. Napätie je 12 V/24 V. Jej vodotesnosť sa rovná hodnote IP67, čo je...
16x hranatá LED pracovná lampa s vypínačom. Lampa má funkcie: pracovné svetlo, záplava. Má 16 LED a 2400 LM. Napätie je 12 V/24 V.
LED hranatá lampa má funkcie: pracovné svetlo, bodové. Pracovná lampa má 9 LED a jej svietivosť je 1430 LM. Spotreba predstavuje 24W. Pracovná lampa je certifikovaná podľa normy...
LED pracovná lampa 18xLED má funkciu pracovného svetlometu, záplavové svetlo, je odolná voči vibráciám 15G RMS 24-2000HZ. Má 18 LED a 2800 LM. Jej príkon je 26 W. Napätie je...
LED "záplavové" pracovní světlo má funkce: pracovní světlo, záplava. Jsou v ní 4 Led diody a její svítivost je 1000 LM. Spotřebuje 16W. Pracovní světlo je certifikované podle...
LED pracovní svítilna pro osvětlení pracovního prostoru a použití na vozidlech 12 - 24V. Výkon 6W .
Podobné produkty
CUBE LED s 9ti LED diodami (světlo ve tvaru dvou kostek) má funkce: pracovní světlo, kombo. Svítivost tohoto pracovního světla je 2762 LM. Má spotřebu 45W. Je certifikované...
Pracovná svetelná rampa EPIX5+ Work Strobe. Doprajte si to najlepšie. Rad Epix+ vyniká z davu jedinečne navrhnutým, športovým vzhľadom, vyvinutým s ohľadom na dnešné moderné...
Výkonné LED pracovné svetlo 30W so špičkovým krytím IP68 Hľadáte osvetlenie, ktoré sa nezastaví ani pred tou najťažšou výzvou? Toto profesionálne LED pracovné svetlo s výkonom...
