Pracovná lampa hranatá OSRAM 64LED 64 W
Vysoko kvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR 25 triedy 4. Vysoko kvalitná obdĺžniková pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie, vďaka redukcii hluku CISPR 25 Class 4. Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel. Lampa je odolná proti tlakovému umývaniu, farba svetla je 5700K.
Duo Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
Vysoko kvalitná hranatá pracovná lampa, ktorá nespôsobuje rádiové rušenie vďaka redukcii hluku CISPR 25 triedy 4. Vysoko kvalitná obdĺžniková pracovná lampa, nespôsobujúca rádiové rušenie, vďaka redukcii hluku CISPR 25 Class 4. Jej využitie je najmä v lodnej doprave, na osvetlenie stavebných a poľnohospodárskych strojov, na osvetlenie autobusov a nákladných vozidiel. Lampa je odolná proti tlakovému umývaniu, farba svetla je 5700K. Patriaca do radu Black s 3-ročnou zárukou výrobcu.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 5902135675052 |
| Napätie: | 9-30V |
| Výkon: | 64 W |
| Počet LED diód: | 64 LED |
| Typ LED: | OSRAM |
| Svietivosť: | 5120 LM |
| Farba svetla: | 5700 K |
| Typ svetla: | rozptýlené |
| Krytie IP: | IP68/IP69K |
| Homologizácia: | E9, R10, CE, ROHS |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Hluk: | CISPR25 Class 4 |
| Rozmery: | 108/108/56mm |
