Pracovná lampa hranatá 126W, 42LED, COMBO
Hranatá pracovná lampa s kombi šošovkou 47 LED Svietivosť 2300LM, studená farba 6000K. Schválenie E9 a R10 povoľujúce použitie v EÚ.
LED pracovné svetlo s 42x3W SMD LED diódami s výkonom 126W.
Toto pracovné svetlo je možné inštalovať do vozidiel s elektrickým systémom od 10V do 60V. Svetlo sa môže pochváliť ďaleko výraznejšou životnosťou až 50 000h.
Svetlo je chránené masívnym hliníkovým štvorcovým krytom, ktorý je vodeodolný a ľahko sa polohuje. Schválenie E9 a R10 povoľujúce použitie v EÚ.
3 svetelné režimy: iba biele svetlo, iba oranžové svetlo, súčasne biele a oranžové svetlo. Biele a oranžové svetlo je možné spínať samostatne vďaka tomu, že sú napájané samostatne.
Halogén má schopnosť svietiť súčasne koncentrovaným a rozptýleným svetlom a schopnosť svietiť bielym a oranžovým svetlom (striedavo alebo súčasne). 18 diód svieti na veľkú vzdialenosť, 24 diód vyžaruje rozptýlené svetlo, 1 obrysová, veľmi výkonná LED vyžaruje oranžovú farbu svetla.
Vhodné pre:
- pracovné osvetlenie v poľnohospodárskych strojoch
- pracovné osvetlenie v stavebných strojoch
- osvetlenie offroad
- osvetlenie pred garážou
- prídavné osvetlenie pre autobusy alebo nákladné automobily
- osvetlenie lodí alebo jácht
Technické parametre:
- napájanie: 10-60V
- výkon LED: 126W
- počet LED: 42 (18 rozptýlených a 24 zaostrujúcich)
- svietivosť: 7200 Lm
- typ svetla: COMBO (rozptýlené (FLOOD) a zaostrujúce (SPOT) svetlá)
- uhol osvetlenia: 60°
- pevná hliníková konštrukcia
- pracovný rozsah od -40 do +50 stupňov
- trieda: vodotesný, nárazuvzdorný, prachotesný, stupeň IP67
- svietidlo má elektromagnetický certifikát: EMC R10
- schválenie pre európske cesty: E9, CE
- rozmery 107x107x37 mm.
| Kategória: | Čtvercové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5902135673720 |
| Farba svetla: | 6000K |
| Svietivosť: | 2300LM |
| Krytie IP: | IP67 |
| Napätie: | 10-60V |
| Výkon :: | 126 W |
| Počet LED: | 42 SMD LED |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Rozmery: | 107/107/37 mm |
| Homologizácia: | E9, R10, CE |
